alexa sıralama

MENEMEN’DE TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ

Menemen Belediyesi, Menemen Kültür ve Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği işbirliğiyle dün akşam Türk Halk Müziği Konseri düzenledi. Koronun söylediği eserler, dinleyicilerin kulaklarının pasını sildi.

İki hafta önce Menemen Kültür ve Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği işbirliğiyle Türk Sanat Müziği Gecesi düzenleyen Menemen Belediyesi, dün akşam ise Türk Halk Müziği konseri gerçekleştirdi. Menemen Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ın eşi Filiz Pehlivan, Menemen Cumhuriyet Savcıları Enez Kuşci ve Yusuf Çıkrak, Menemen Emniyet Müdürü Gürcan Alev ve ailesi, siyasi partilerin temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda sanatsever katıldı. Salondaki yoğun ilginin yanı sıra Menemen Belediyesi Facebook hesabından canlı olarak yayınlanan konser, ilgiyle izlendi.

Bu haber ilgini çekebilir -> 

Şef Eyüp Başkirişçi yönetiminde Türk Halk Müziğinin seçkin türkülerini seslendiren koro, dinleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.

Göksenin Çakmak’ın sunuculuğunu yaptığı programda Filiz Pehlivan, koronun şefi Eyüp Başkirişçi’ye çiçek takdim etti. Program çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.MENEMEN’DE TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİMENEMEN’DE TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.