“Keşke bütün yerel yöneticiler Olgun Atila gibi olsa”

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı ziyaret etti. Akdeniz, Atila’ya muhtarlara olan yaklaşımı ve destekleri nedeniyle teşekkür ederek, “Keşke bütün yerel yöneticilerimiz de Olgun Atila gibi muhtarlarla böylesine içiçe olsa” dediBaşkan Olgun Atila ise vatandaşla sürekli ve en yakın temas halinde olan muhtarların yerel yönetimlerin en önemli parçalarından biri olduğunu söyledi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya ziyarette bulundu. Akdeniz, aynı zamanda Yeşilova Mahallesi Muhtarı olan Bornova Muhtarlar Derneği Başkanı Erkan Güler ve Bornovalı diğer muhtarların da bulunduğu ziyarette Başkan Olgun Atila’ya muhtarlara olan yaklaşımı ve destekleri nedeniyle teşekkür etti. Bornovalı muhtarların Bornova Belediyesi ve Başkan Atila ile ilgili memnuniyetlerini kendisine her zaman ilettiğini söyleyen Hüseyin Akdeniz, “Keşke bütün yerel yöneticilerimiz de Olgun Atila gibi muhtarlarla böylesine içiçe olsa” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  BBŞT’ye 6 Ödül Birden

"Keşke bütün yerel yöneticiler Olgun Atila gibi olsa"

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ise vatandaşla sürekli ve en yakın temas halinde olan muhtarların yerel yönetimlerin en önemli parçalarından biri olduğunu vurgulayarak, “Ortak akıl ilkemiz doğrultusunda ortaya koyduğumuz her proje, çalışma ve hizmet için muhtarlarımızdan fikir alıyoruz. Çünkü onlar sürekli içiçe oldukları vatandaşların ne istediğini en iyi bilen kişiler. Görevlerini daha iyi şartlarda yapmaları için yeni çalışma ofisleri yaptığımız muhtarlarımız ile sürekli temas halindeyiz.” diye konuştu.

"Keşke bütün yerel yöneticiler Olgun Atila gibi olsa"

Başkan Atila, ziyaretin ardından Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz’e yenileme çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Büyük Park’ı, Türkiye örnek olan Down Kafe’yi ve Kadın Üretici Kooperatifi’ni gezdirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.