alexa sıralama

Bornova Belediyesi’nden vatandaşa vergi kolaylığı

Bornova Belediyesi, Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergileri’nin ilk taksitlerinin son ödeme tarihi olan 31 Mayıs yaklaşırken, vatandaşların ödemelerini daha rahat yapabilmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı. Vatandaşlara hem veznelerden, hem de internet üzerinden ödeme yapma imkanı sunan Bornova Belediyesi, ayrıca belediye bahçesine bulunan akıllı vezneden de 24 saat ödeme alabiliyor.

Koronavirüs salgını için Bornova Belediyesi’nin aldığı tedbirler kapsamında vergi ödemelerinde oluşan yoğunluğun önüne geçilebilmesi için mükellefler, ödemelerini 10:00 – 16:00 saatleri arasında Büyükpark içindeki Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Birimi ve Çamdibi Veznesi’nden gerçekleştiriliyor.  Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank şubelerinden ve internet bankacılığı sistemi üzerinden de mükellef sicil numarası ile ödeme yapılabiliyor.

Bu haber ilgini çekebilir ->  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Tire'ye 3 yeni kavşak projesi

Bornova Belediyesi’nden vatandaşa vergi kolaylığı

Mobil araç caddelerde

 

Ayrıca ilçenin farklı noktalarına mobil vergi aracı yollanırken,  belediye.bornova.bel.tr web adresinden ve belediye binası bahçesinde bulunan akıllı vezneden de günün 24 saati online olarak ödeme yapılabiliyor.  Kalabalığa girmeden ödeme yapan Bornovalılar, sistemden memnun olduklarını dile getiriyor.

 

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, vatandaşların vergilerini daha rahat ödemeleri için her türlü kolaylığı sağladıklarını belirterek, yoğunluk yaşanmaması için mükelleflerin vergi ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda hatırlatma yaptı. Başkan İduğ, “Bornovalılar, vergi ödeme konusunda her zaman büyük bir hassasiyet gösteriyor. Toplanan vergiler ilçemize hizmet ve yatırım olarak geri dönüyor” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Konak fark yaratacak

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.