8 Şehidimiz Uğurlandı

Türkiye’yi yasa boğan Ankara’daki hain saldırıda şehit olan vatandaşlar son yolculuklarına uğurlanıyor. Sekiz şehidin cenaze namazı Kocatepe Camii’nde kılındı. Şehitlere veda için camiye koşan vatandaşlar avluya sığmadı. Terör saldırısında şehit olan sivil memur Yıldız Demirtaş’ın cenaze namazı da Karşıyaka Camisi’nde kılındı. Cenaze namazına şehidin eşi Gürsel Demirtaş ile oğlu Mertcan Demirtaş da katıldı.

8 Şehidimiz Uğurlandı

Ankara’daki saldırıda hayatını kaybeden altısı kamu çalışanı ikisi askeri personel toplam sekiz şehidin cenazesi Ankara Kocatepe Camii’de kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Ankara Kocatepe Camii’ndeki cenaze namazına Başbakan Ahmet Davutoğlu siyasi parti liderleri, Genelkurmay başkanı, kuvvet komutanları, askeri personel, şehitlerin yakınları ve vatandaşlardan oluşan binlerce kişi katıldı ve kalabalık caminin avlusuna sığmadı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  ALAÇATI SULAK ALANINDA DEVAM EDEN İNŞAATLAR,  KANUNA AYKIRIDIR VE DERHAL DURDURULMALIDIR!

Ankara Merasim Sokak’ta yapılan terör saldırısında şehit olan sivil memur Yıldız Demirtaş’ın cenaze namazı Karşıyaka Camisi’nde kılındı. Cenaze namazına şehidin eşi Gürsel Demirtaş ile oğlu Mertcan Demirtaş da katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.