UTKU GÜMRÜKÇÜ’DEN İAOSB BAŞKANI UĞURTAŞ’A ZİYARET

UTKU GÜMRÜKÇÜ’DEN İAOSB BAŞKANI UĞURTAŞ’A ZİYARET

CHP Çiğli Belediye Başkan Adayı Utku Gümrükçü, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi(İAOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Uğurtaş’ı ziyaret etti.
CHP Çiğli Belediye Başkan adayı Utku Gümrükçü’nün ziyaretinde İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB) Genel Müdürü Doğan Hüner de hazır bulundu. Samimi bir havada geçen görüşmenin ardından görüşlerini ifade eden Gümrükçü şunları söyledi:
Yıllardır fabrikalarda çalışan işçiler oy deposu olarak görülebilir ama bizim anlayışımız bu olmayacak. Ben Çiğli’de iki dönem Belediye Başkanlığı yapmak istiyorum. Bu bilinçle hareket edeceğimi baştan ifade etmek isterim. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Tunç Soyer ile beraber İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ni önemsiyoruz. Hem işçilerimiz hem de sanayicilerimiz için çalışmalarımız olacak” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı: Ramazan Sevincimizi Paylaşıyoruz

UTKU GÜMRÜKÇÜ’DEN İAOSB BAŞKANI UĞURTAŞ’A ZİYARET

İAOSB’YE DESTEĞİ VAZİFE OLARAK GÖRÜYORUZ
“Üretim her ülkenin ayakta kalmasını sağlayan iskelet yapısıdır” diyen Gümrükçü “Üreten, iş istihdamı sağlayan, hem ülkemize hem yaşadığı kente hem de kendi ailesine hizmet eden bu kesim için, onların iş yaşamlarını zorlaştıran unsurları ortadan kaldırmak yalnızca sanayicilere yapılan bir hizmet değil, tüm ülkeye yapılan bir hizmettir. Yeni iş imkânları için istihdam olanakları sağlamak, üretim ve istihdama alt yapı oluşturmak, sosyal demokrat yönetim anlayışına sahip tüm belediyelerin öncelikli görevidir. Biz de bu anlayış ile yola çıkarak, önceliklerimiz arasında Çiğli’nin henüz kıymeti bilinmemiş hazinesi durumunda olan ve üretim, istihdam, ekonomik ferahlık açısından Çiğli’nin ekonomi kapısı olan İAOSB’yi iş birliği ve dayanışma ile canlandırmak, hak ettiği yer ve konuma gelmesinde destek olmayı vazife olarak görmekteyiz. Bu kapsamda İAOSB ile yapacağımız çalışmalarda sizlerin desteklerini de yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Tire Belediyesi’nde Skandal...

UĞURTAŞ: YETER Kİ BİZDEN BİR TALEP OLSUN
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi(İAOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Uğurtaş ise ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek “Her türlü kurumsal işbirliği içerisinde oluruz. Yeter ki bizden bir talep olsun. Yerel seçimde size başarılar diliyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.