URLA’NIN ÜRETKEN KADINLARI HEDEFLERİNE DEVAM EDİYOR

S.S. Urla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Genel Kurulu, kadın dayanışmasının gücü ve birlikte mücadelenin enerjisiyle üretme ve çalışma hedeflerine devam ediyor.

Urla Belediyesi’nin desteğiyle 2014 yılında kurulan ve kısa sürede 130 ortak sayısına ulaşan S.S.Urla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Olağan Genel Kurulu toplantısı Urla Belediyesi Meclis Salonu’nda Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın katılımıyla gerçekleşti.

Yapılan seçim ile yönetim kurulu ve denetim kurulunun asil ve yedek üyeleri belirlendi. Başkan Sibel Uyar’ın da bulunduğu yönetim kurulu oybirliğiyle seçildi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  AK Partili Keseli; Başkan Tugay sorumluluktan kaçıyor!

URLA’NIN ÜRETKEN KADINLARI HEDEFLERİNE DEVAM EDİYOR

2015-2016 yılının faaliyet raporunun paylaşılmasıyla başlanan Genel Kurul’da ilk yılda açılan dikiş, seramik, gıda üretim, mozaik atölyeleri ve çay ocağı gibi pek çok üretim faaliyetinin yanı sıra verilen eğitimlerden bahsedildi.

Yıl boyu gerçekleşen etkinlikler, satış ve tanıtım stantları hakkında bilgi verilirken, yapılan yatırımlar ve bütçe detayları sunuldu. Oybirliğiyle kabul edilen geçmiş yıl bütçesi ve faaliyet raporunun ardından 2016 yılında gerçekleşmesi hedeflenen tahmini bütçe ve yatırım planları paylaşılarak oybirliğiyle onay alındı.

Ortaklar Başkan Uyar’a kendilerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkürler ettiler.

Bu haber ilgini çekebilir ->  MÜZELER GENEL MÜDÜRÜ FOÇA’YI ZİYARET ETTİ

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.