URLA BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA COŞKULU GEÇTİ

Urla Belediyesi’nde çalışan 556 personel ilçe merkezindeki tamirhane binasında bir araya gelerek bayramlaştı.

Belediye Başkanı Sibel  Uyar, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdemir,diğer birim amir ve çalışanları bayram öncesi toplanarak bayramlaştı.

Bayramlaşmadan önce konuşma yapan Belediye Başkanı Sibel Uyar, tüm birimlerin yapmış oldukları hizmetlerini açıklayarak, “Yerel yönetim anlayışında çok büyük aşamalar kaydettik. Mücevherimizin üzerindeki tozu beraber üflüyoruz ve onu parlatıyoruz. Çalışmalarımızın geri dönüşlerini keyifle almaya başladık. Urla artık geçilirken uğranabilecek sahil kasabası sıfatından çıkmaya başladı’’ dedi.

URLA BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA COŞKULU GEÇTİ

Çalışanların büyük tezahüratları eşliğinde alkışlanan Başkan Uyar, tüm çalışanları başarılarından dolayı tebrik ederek, her şeyi birlikte bir takım olarak başardıklarına dikkat çekerek, konuşmasını, “Urla’ya, İzmir’e ve tüm ülkeye çok güzel mesajlar verdik. Çünkü Atamızdan öyle öğrendik. Urla, çağdaş, modern ve kendi ayakları üzerinde durabilen kadınların kentidir’’ şeklinde bitirdi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Çiğli Belediyesi’nden Personeline “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” Eğitimi

Konuşmasının sonunda Başkan Sibel Uyar, 556 çalışanı ile tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik edip bayram şekerlerini verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.