Sandal: “İzmir’in kalbi Bayraklı’dan atacak”

Sandal: “İzmir’in kalbi Bayraklı’dan atacak”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal seçim çalışmalarına hızlı başladı. Adaylığının açıklanmasının ardından binlerce Bayraklılı ile buluşan Serdar Sandal’ın projeleri de ilgi görüyor.

“Bayraklıyı Bayraklılar yönetecek” diyen Sandal, ilçede yaşayan hiçbir vatandaş arasında ayrım yapılmayacağını, Bayraklı halkının birlik ve beraberlik içerisinde huzurla yaşaması için çalışacaklarını söyledi. İzmir’in kent merkezinin Bayraklı olarak planlı bir biçimde gelişmesi adına projeler gerçekleştireceklerini ifade eden Sandal, “Bayraklı’nın kendi kent kimliğini oluşturması, Karşıyaka ve Bornova’nın gölgesinde kalmadan, insana, doğaya ve İzmir’e uygun bir modelle gelişmesi, büyümesi için yorulmadan hep birlikte çalışacağız. Şundan emin olunsun ki İzmir’in kalbi Bayraklı’dan atacak” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Çiğli Belediyesi’nden Öncü Hizmet: Deprem ve Zemin Birimi Kuruldu

“Bizimle aynı heyecan ve mutluluğu paylaşan tüm Bayraklılılara teşekkürler”
Geçtiğimiz pazartesi günü Sevgi Yolu’nda binlerce Bayraklılı’nın bir araya geldiği buluşma için de teşekkür eden Sandal, “CHP İzmir Milletvekilleri, Sevda Erdan Kılıç, Atila Sertel, Kamil Okyay Sındır’a, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper ve ilçe örgütüne, CHP Bayraklı Belediye Başkan aday adaylarına, İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı’na ve sevinçleriyle, coşku ve umutlarıyla bizi yalnız bırakmayan, bizimle birlikte aynı heyecanı ve mutluluğu paylaşan tüm vatandaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.