alexa sıralama

MENEMEN’E HALİL ALKAYA PAZAR YERİ BEREKETLİ GELDİ

MENEMEN’E HALİL ALKAYA PAZAR YERİ BEREKETLİ GELDİ

 

Menemen Belediyesi’nin esnaf ve ilçe halkına kazandırdığı Halil Alkaya Pazar Yeri, bereketiyle geldi. Pazar yerinden çok memnun olduklarını ifade eden esnaf ve vatandaşlar, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’a teşekkür etti.

Menemen Belediyesi’nin 29 Ekim’de Mermerli Mahallesi’nde açılışını gerçekleştirdiği modern Halil Alkaya Pazar Yeri, kısa sürede büyük beğeni topladı. Toplamda 21 bin metrekare alanda 2 katlı inşa edilen pazar projesinin zemin katında gıda ürünleri, üst katında ise tekstil ürünleri vatandaşların satışına sunuldu. Duyurular için özel ses sistemi, bay ve bayan tuvaletleri, bay ve bayan mescitleri, bebek emzirme odası, yürüyen bant, kamera, zabıta odası ve çay ocağı bulunan Halil Alkaya Pazar Yeri, esnaf ve vatandaşlardan tam not aldı.

Bu haber ilgini çekebilir -> 

Pazar yeri sayesinde artık sokak araları yerine modern tesiste tezgâh açan esnaf, işlerinin arttığını ifade etti. Vatandaşlar da soğuk kış aylarında korunaklı bir şekilde alış veriş yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.MENEMEN'E HALİL ALKAYA PAZAR YERİ BEREKETLİ GELDİ

Ne dediler:

Süreyya Eroğlu (60): 20 yıldır Menemen’de pazarcılık yapıyorum. Yeni pazar yerimiz Menemenimize çok yakıştı. Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Çünkü bizi yazın sıcaktan, kışın da yağmurdan, çamurdan kurtardı. Bununla birlikte işlerimiz de arttı. Allah razı olsun.

Okan Dinar (36) : 15 yıldan beri Menemen’de esnaflık yapıyorum. Belediyemizden Allah razı olsun. Gerçekten çok güzel bir pazar yeri oldu. Çok memnunuz. Kışın açmak zorunda kaldığımız şemsiyeler ‘uçacak’ korkusuyla bizleri tedirgin ediyordu. Çok şükür artık modern bir pazar yerine kavuştuk. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Bu haber ilgini çekebilir -> 

Tenzile Körpe: Köylüye değer veren bir başkanımız olduğu için çok şanslıyız. Sağ olsun ki köylü üreticileri olarak bizlere pazar yerinde yer verdi.  Çok şükür ki işlerimiz de yolunda. Allah bin kere kendisinden razı olsun.

Ersin-Figen Yoldaş: İlçemizin böyle bir kapalı pazar yerine çok ihtiyacı vardı. Hem esnaf hem biz, kışın ve yazın mağdur oluyorduk. Belediye Başkanımız verdiği sözü tuttu ve pazar yerini bitirdi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Adem Demirel (74): Çok güzel bir hizmet olmuş. Büyük bir ihtiyaç giderilmiş oldu. Belediyemize teşekkür ediyorum.

Bu haber ilgini çekebilir -> 

Adem Özcan: Pazar yeri ilçemize çok yakıştı. Kapalı olması bizler için büyük avantaj. Belediye Başkanımız başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

DÜKKÂNLAR İHALEYE ÇIKTI

Öte yandan pazar yerinin ön cephesinde bulunan 15 dükkân, Menemen Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen ihale ile 3 yıllığına kiralandı.MENEMEN'E HALİL ALKAYA PAZAR YERİ BEREKETLİ GELDİ

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.