Kırkpınar’dan Bayraklı’ya müjde: Fiyatları düşüreceğiz!

Kırkpınar’dan Bayraklı’ya müjde:  Fiyatları düşüreceğiz!
  • 28 Mart 2024 10:52

 

 

Cumhur İttifakı Bayraklı Belediye Başkan Adayı Bilal Kırkpınar, belediyeye ait sosyal tesis ve kafeteryaları ziyaret etti. Kırkpınar, belediyeye ait tesislerin sayısını artıracağını ve buralarda kar amacı güdülmeyeceğini kaydetti. Kırkpınar tüm belediye tesislerindeki hizmet fiyatlarının en aşağı seviyeye düşürüleceğini aktardı.

Cumhur İttifakı Bayraklı Belediye Başkan Adayı Bilal Kırkpınar, Bayraklı Belediyesi sosyal tesis ve kafeteryalarını ziyaret etti. Belediyeye ait tesislerde çay, kahve, tost gibi hizmetlerin yüksek fiyatlarda olduğunu tespit eden Kırkpınar, belediyeye ait tüm sosyal tesis ve kafeteryalarda fiyatların en alt düzeye çekileceğinin sözünü verdi.

 

“En aşağı seviyeye çekeceğiz”

Sosyal tesislerin sayılarını da artıracağını belirten Kırkpınar, “Bayraklı belediyesine ait sosyal tesis ve kafeteryalarımızı ziyaret ettim. Ne yazık buralardaki rakamlar ve masraflar yüksek durumda. Biz bu sıkıntının farkındayız. Buralardaki rakamları en aşağı seviyelere çekeceğiz. Kar amacı gütmeden aynı zamanda sosyal tesis ve kafeteryalarımızın sayısını da artıracağız.” İfadelerini kullandı.

Kırkpınar’dan Bayraklı’ya müjde:  Fiyatları düşüreceğiz!

“Hiçbir kar amacı güdülmeyecek”

Sosyal tesis ve kafeterya sayısının da artırılacağını dile getiren Kırkpınar, “Belli yerlerde Pazaryerlerimizin üst kısmını sosyal tesis ve kafeteryalara dönüştüreceğiz. Buralardaki çay, kahve ve diğer masraflar minimum düzeyde olacak. Çünkü hiçbir kar gütmeyeceğiz.” diye konuştu.

Bu haber ilgini çekebilir ->  “Konak Belediyesi’nin borç pankartını asın”
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.