İzmir’de Emniyet Müdürlüğüne Bombalı Saldırı

İzmir’de Emniyet Müdürlüğüne Bombalı Saldırı
İzmir’in Bayındır İlçesi’nde teröristler tarafından yüksek bir kesimden roketatarlı saldırı düzenlendi.
İzmir’de son dakika haberi Bayındır’dan geldi. Bayındır İlçesi’nde teröristler tarafından yüksek bir kesimden roketatarlı saldırı düzenlendi. Roketatarlardan biri Devlet Hastanesi ve Emniyet Müdürlüğü arasındaki bölgeye düşerken, olayda can kaybı ya da yaralanan olmadığı öğrenildi.
Saat 23.55’te Bayındır İlçesi’nde yüksek bir kesimden teröristler tarafından kent merkezine doğru roketatarlı saldırı yapıldı. İlk belirlemelere göre atılan 3 adet roket mermisinden biri karşılıklı olan Devlet Hastanesi ile Emniyet Müdürlüğü arasındaki yere düştü. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmadığı açıklandı.Olay yeri güvenlik çemberine alınırak, saldırganların yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatıldı.Roketatarlı saldırının hedefinin Emniyet Müdürlüğü olduğu ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.
Bu haber ilgini çekebilir ->  “Tarımı Yönetemiyorsanız Gıda Krizi de Olur Fiyatlar da Artar”

BENZER SALDIRILAR ŞUBAT AYINDA DA DÜZENLENMİŞTİ 

Öte yandan Şubat ayında da Kemalpaşa İlçesi’nde yine yüksek bir kesimden Jandarma Komutanlığı’na PKK’lı teröristler tarafından yine yüksek kesimden roketatarlı saldırı düzenlenmişti. Roket mermisi bir binanın duvarına isabet ederken süaldırıda ölen ya da yaralanan olmamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.