İşçiler Başkan Piriştina’ya teşekküre geldi

Buca Belediyesi temizlik işçilerine yüzde 16’ya varan iyileştirme zammı yaptı. Zammı coşkuyla karşılayan işçiler Belediye önünde toplanıp, slogan atarak Belediye Başkanı Levent Piriştana’ya teşekkür etti. Her zaman işçinin emekçinin yanında olduklarını belirten Başkan Piriştina, “Bizler iş garantisi vererek, hak ettiğiniz rakamı almanız için yoğun çaba sarf ediyoruz” diye konuştu.

Buca Belediyesi, Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü’nde görevli 385 işçisine yüzde 16’ya varan iyileştirme zammı yaptı. Zam karşısında mutlu olan işçiler Başkan Levent Piriştina’ya teşekkür için Belediyeye yürüdü. Sloganlarla Belediye hizmet binasına gelen işçileri balkondan gören Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, gurur ve şaşkınlıkla aşağı inip işçisiyle kucaklaştı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  CHP KONAK’TAN GENÇ ASLI’YA ANMA TÖRENİ

İşçiler Başkan Piriştina’ya teşekküre geldi

DİSK Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, DİSK Genel-İş Sendikası iş yeri temsilcileri ve temizlik işçilerinin katıldığı teşekkür ziyareti “Buca seninle gurur duyuyor”, “En büyük Başkan Levent Başkan” sloganları eşliğinde gerçekleşti.

Başkan Piriştina’ya işçiler adına çiçek sunup, teşekkür eden işçiler, emeğin yanında bir yönetime sahip oldukları için çok şanslı olduklarını, bugüne kadar ki en büyük zammı aldıklarını söyledi.

İşçiler Başkan Piriştina’ya teşekküre geldi

İşçilerin coşkulu tezahüratları ve çiçekleriyle karşılaşan Başkan Levent Piriştina, ”Biz olması gerekeni yaptık ama bu güzel sürpriziniz bizlere moral verdi. Güne her gün bir şehit haberiyle uyandığımız bu günlerde bir nebze de olsa geleceğimiz ile ilgili de ümit verdi. Bu sadece sizin ve ailelerinizin ekonomisine değil, Buca Belediyesi’nin tüm emekçilerine ve yöneticilerine de ciddi bir moral kaynağı oldu. Bu mücadelede en yakın yol arkadaşlarım hatta en önde yürüyecek olan sizlersiniz. Tek bir şey istiyoruz oda barış, huzur, eşit ve hakça bir düzen istiyoruz. Bizler şanslıyız böylesine duyarlı bir emek sınıfına sahibiz. Bizler iş garantisi vererek hak ettiğiniz rakamı almanız için yoğun çaba sarf ediyoruz. Gönlümüz bundan da fazlasını vermekte ama Buca halkının fedakarlıkları, kurumumuzun tasarruflu ve tutumlu duruşu ile yapabileceğimiz buydu” diye konuştu.

Bu haber ilgini çekebilir ->  MÜZELER GENEL MÜDÜRÜ FOÇA’YI ZİYARET ETTİ

İşçiler, teşekkür konuşmalarının ardından mahalle ziyaretleri için Belediyeden ayrılan Başkan Piriştina’yı aracına kadar coşkulu tezahüratlarıyla uğurladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.