İlçe moloz yığınlarından geçilmiyor

Yönetim anlayışı sürekli gündemde olan ve siyasi kulislerde sıkça tartışılan Çiğli bu kez kentin değişik yerlerine dökülen molozlarla gündeme geldi. Kent dökülen molozların temizlenmemesi nedeniyle adeta “molozkent”e döndü.

İlçe moloz yığınlarından geçilmiyor

Yerel seçimlerin ardından yönetim anlayışıyla en çok tartışılan ilçe olan Çiğli bu kez kent içindeki kirli görüntü ile dikkat çekiyor. Çiğli’nin özellikle CHP’ye yüksek oranda oy çıkan Evka-2, Güzeltepe ve Çiğli Koop bölgeleri adeta moloz kent görünümünde. Bu bölgelerde bulunan her boşluğa inşaat malzemeleri dökülmüş. Özellikle ev tadilat artığı olan molozlara belediyenin müdahil olmaması o bölgelerde yaşayanlarında tepkisini çekiyor.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Karşıyaka’da Fidanlar Toprakla Buluştu

İlçe moloz yığınlarından geçilmiyor

İlçe moloz yığınlarından geçilmiyor

Önleyemiyorsa Temizlesinler

Molozlarla ilgili Çiğli Belediyesi’ne çok sayıda şikayette bulunduklarını belirten mahalle sakinleri , “Bu konuda bir türlü önlem alamadılar. Sürekli moloz dökülüyor. Dökülmesini önlemedikleri gibi temizlenmesi konusunda da başarılı değiller. Moloz yığınlarının adeta dağ gibi yığılmasını bekleyip öyle temizliyorlar. Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan parti içindeki kavgalarla gündeme gelmek yerine daha iyi ve yaşanır bir Çiğli için mücaele etsin. Özellikle kendisinin seçilmesine en önemli katlıyı koyan bu bölgeleri “Nasılsa CHP’ye oy veriyorlar’ anlayışı ile gözardı etmeyi bıraksın”  diyerek tepkilerini dile getirdi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Çiğli’de Bahar Temizliği Kıyı Şeridiyle Başladı

İlçe moloz yığınlarından geçilmiyor

İlçe moloz yığınlarından geçilmiyor

Kaynak: Medya Ege

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.