Hep Birlikte ‘Evet’ Diyecekler

Hiç evlenmemiş vatandaşların yeni bir hayata ‘Evet’ diyeceği, maddi zorluklar sebebiyle evlenememiş çiftlerin evliliklerini resmileştireceği tören başvuruları 29 Şubat’ta sona erecek.

Nikahları Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın kıyacağı Toplu Nikah Töreni’ne katılmak isteyen çiftler, kimlik fotokopisi ve 5’er adet vesikalık fotoğrafla birlikte mahalle muhtarlıklarına ve Buca Belediyesi Nikah Sarayı’nabaşvuru yapabilir.

Hep Birlikte 'Evet' Diyecekler

Buca’da yaşayan ve maddi zorluklar sebebiyle evlenememiş çiftler Buca Belediyesi’nin düzenleyeceği Toplu Nikah Töreni ile dünya evine girecek. Evlilik heyecanı yaşayamamış çiftler, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın kıyacağı nikah ile mutluluğa adım atacak.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Karşıyaka’nın duvarları tabloya dönüşüyor

İlçede sağlıklı bir aile yapısı oluşturmak için düzenlenecek Toplu Nikah Töreni başvuruları 29 Şubat’ta kadar sürecek.Yeni evlenecek çiftlerin bir ‘Evet’ ile hayatlarını değiştireceği, maddi imkansızlıklar sebebiyle birliktelikleriniresmileştirememiş çiftlerin hayallerini gerçekleştireceği törene katılmak isteyen çiftler, kimlik fotokopisi ve 5’er adet vesikalık fotoğrafla mahalle muhtarlıklarına ve Buca Belediyesi Nikah Sarayı’na başvuru yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.