Cimnastikte bir marka: Bornova Belediyespor

Bornova Belediyesporlu cimnastikçiler yeni bir başarıya daha imza attı. Yeşil-beyazlılar Bolu’da düzenlenen Trampolin Cimnastik Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası’ndan takım halinde Türkiye ikincisi oldu.
Elde ettiği ulusal ve uluslararası dereceler ile trampolin cimnastikte bir marka olan Bornova Belediyespor, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Yeşil-beyazlı sporcular Bolu’da düzenlenen Trampolin Cimnastik Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası’ndan kupa ve madalyalarla döndü. 10 – 12 yaş sporcuları takım halinde Türkiye ikincisi oldu. 8-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Şampiyona’da aynı başarı bireysel kategorilerde de geldi.10 – 12 yaş grubunda Yaren Gül Türkiye 3. sü, 15-16 yaş grubunda ise Yaren Cesur Türkiye 2. si oldu.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Çiğlili Çocuklar Felsefe Atölyesinde Buluşuyor

Cimnastikte bir marka: Bornova Belediyespor

Spor okullarında yetişiyorlar

Faaliyetlerini kızlar ve erkekler kategorisinde sürdüren Bornova Belediyespor Cimnastik Şubesi, spor okullarında çok sayıda çocuğu cimnastik ile tanıştırıyor.Yaş gruplarındaki yaz spor okulunda 2012-2013 ve 2014 doğumlu minikler eğitim alıyor. Bornova Spor Salonu’nda verilen cimnastik kursuları 80 sporcunun katımıyla gerçekleşiyor. Salı ve Perşembe olmak üzere haftada iki gün, birer saat olarak gerçekleştirilen kurslar, öğrencilerin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlıyor. Deneyimli antrenörlerin gözetimindeki kurslar, Kış ve Yaz dönemi olmak üzere yılın 12 ayı devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.