CHP’de A Takımı Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetim Kurulu yaptığı haftalık olağan kurul toplantısında, İl Başkan Yardımcılıkları görevlendirmesini tamamladı. CHP’de İzmir’de, Daha önce tüzük gereği olan İl Sekreterliği, İl Eğitim Sekreterliği ve 3 başkan yardımcılığı belirlenmiş, diğer görevlendirmeler için kurultayın tamamlanması ve MYK’ da ki görevlendirmelere göre karar alınması bekleniyordu
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetim Kurulunda yeni görevlendirmeler sonrasında, Başkan yardımcısı olarak görev alacak isimler ve görev alanları belirlendi. Haftalık olağan Yönetim Kurulu toplantısı için, CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel başkanlığında toplanan yönetim kurulunda, tüm görevlendirmeler oy birliği ile geçerken, Yüksel görevlendirmelere ilişkin şu açıklamayı yaptı.
YÜKSEL, HER VATANDAŞIMIZA ULAŞMAK İSTİYORUZ
Türkiye, AKP iktidarının kişisel hırsları, demokrasi ve adalet tanımaz tavrı, İnsan haklarını hiçe sayan politikaları sebebiyle içinden çıkılmaz sorunlar yumağıyla boğuşurken, CHP olarak her kadememizde güçlü ve çözüm odaklı kadrolarla çalışıyoruz. Kurultayımız sonrası, bizlerde yerel bazda sorunların çözümüne katkı koymak, toplumun her kesimine yönelik projeler üretmek ve her vatandaşımıza ulaşabilmek için çalışıyoruz. Bu bağlamda yönetim kurulumuzda yeni görevlendirmelerimizi tamamladık ve başkan yardımcılarımızı belirledik. Yönetimimizde yer alan tüm üyelerimiz çok değerli ve çalışkan isimler. Zaten tüm kararlarımızı birlikte alıyor ve tüm çalışmalarımızı da birlikte yapıyoruz. Yeni başkan yardımcılıkları görevlerinden dolayı tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.
İŞTE GÖREV DAĞILIMI
CHP İzmir İl Yönetim Kurulunun son toplantısının ardından oy birliği ile alınan karar sonrası, İl Yönetim Kurulunda görev dağılımı şöyle gerçekleşti,.
Birgül Değirmenci​İl Sekreteri
Okan Karlıdağ​ ​Mali ve İdari İşler Başkan Yardımcısı
Asuman Ali Güven​Örgüt ve Örgüt Yönetimleri Başkan Yardımcısı
Esin Doğan Metin​Hukuk ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı
Salih Özçifçi​​Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkan Yardımcısı
Dilek Bilgin​​Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı
Ednan Arslan​​İşçi Sendikaları ve STK’LAR Başkan Yardımcısı
İrfan Can​​İnsan Hakları Başkan Yardımcısı
İsmet Basmacı​​Çevre ve Doğa Hakları Başkan Yardımcısı
Ali Çalışkan​​İşveren Sendikaları ve Meslek Birlikleri Başkan Yardımcısı
Niyazi Arslan​​Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı
Fulya Türkelli​​Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı
Hatice Tatlı​​İl Eğitim Sekreteri

Bu haber ilgini çekebilir -> 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.