Çam: AKP yarattığı korku çukurunda kendisi boğuluyor!

Karaburun’un köylerini ziyaret eden CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, köylünün sıkıntısını dinledi; kahvelerde köylülerle birlikte gündemi değerlendirdi. Canlı bomba eylemlerinin yurttaşta yarattığı kalabalığa girme korkusunun İzmir merkeze saatlerce uzaklıktaki dağ köylerinde bile hissedildiğini gören Çam, korku imparatorluğu yaratmaya çalışan AKP iktidarının ‘bizi koruyamayan hükümetin başımızda ne işi var?’ sorularıyla o korku çukurunda boğulduğunu söyledi.

Çam: AKP yarattığı korku çukurunda kendisi boğuluyor!

EKMEK KAYGISINA GÜVENLİK KAYGISI EKLENDİ!

Yeniliman, Sarpıncık, Küçükbahçe, Saip, Ambarseki, Kösedere, Eğlenhoca köyleri ile Mordoğan merkezi ziyaret eden Çam’a Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır, CHP İlçe Başkanı Bülent Çumçum, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları da eşlik etti. Son günlerde yaşanan canlı bomba terör saldırılarının köylünün de en önemli gündemi olduğunu belirten Çam, “Buradaki köylü kardeşlerim neredeyse evlerinin içine dikilecek RES’ler ve yok ettiği doğa nedeniyle hayvancılık yapamama, ürettiği narenciyenin para etmemesi ile mücadele ediyor. Yani ekmek kavgası veriyor. Bir yandan da artık herkese eklenen güvenlik kaygısını taşıyor. AKP’nin yanlış politikalarıyla ülkeyi tam bir Ortadoğu ülkesine çevireceğini milyon kez tekrar ettik. Biz terörün olmaması için politika üretirken onlar ülke daha çok nasıl kaosa sürüklenir de benim işime yarar politikası güttü” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  BAŞKAN BATUR’DAN BAYRAM MESAJI: Dara düşenin yanında olduk

Çam: AKP yarattığı korku çukurunda kendisi boğuluyor!

BU AÇIKLAMALARA KOCA BİR YUHH ÇEKİLİR!

Hükümetin son terör eylemlerinin ardından yaptığı açıklamalar ile çuvalladığını dile getiren CHP’li Çam, şunları söyledi: Bugün bile bu ülkenin Başbakanı çıkıp ‘terörle mücadelemizi aynı kararlılıkla sürdüreceğiz’ diye açıklama yapıyor, Hükümet sözcüsü ‘güzel bir sınav veriyoruz’ diyor! Bu açıklamalara koca bir yuhh çekilir. İnsanlarımız ölüyor, her gün şehitlerimiz  toprağa veriliyor hala terörle mücadelede ezberlenmiş sözler söyleniyor. İnsan ölümünü ‘iyi politika’ olarak yorumlayan bir iktidarla karşı karşıyayız. Ama yurttaş artık uyandı, son çırpınışları. Türkiye, onların istediği ülke olmayacak buna izin vermeyeceğiz. İstedikleri kadar yayın yasağı getirsinler, sosyal medya erişimini engellesinler. Gerekirse uyumayacağız, dağ tepe dolaşıp bunların gerçek yüzünü göstereceğiz” diye konuştu. ​

İLETİŞİM
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.