Bornova’nın Beklediği Merkez Geliyor

Bornova Belediyesi Atatürk Mahallesi Kültür Merkezi’nin temeli  törenle atıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökçe, İzelman Genel Müdürü Hüseyin Kırmızı, Bornova Belediyesi Meclis Üyeleri , muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen törende, butona hep birlikte basıldı.

Bornova'nın Beklediği Merkez Geliyor

Vatandaşların talepleri yerine getiriliyor

Konuşmasına törene katılan herkese teşekkür ederek başlayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Hiçbir ayırım yapmadan 45 mahallemize hem fiziki, hem sosyal anlamda eşit hizmet götürmek için çalışıyoruz. Bu hizmetlerin tamamını vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda belirliyoruz. Ortaya koyduğumuz projeleri de burada olduğu gibi stratejik planımız doğrultusunda hayata geçiriyoruz. İnşaatını en kısa sürede bitirip, Atatürk Mahallesi Kültür Merkezimizi  yaz aylarının başında hizmete açmayı planlıyoruz. İçerisinde düğün salonu ve çok amaçlı salonların bulunacağı Merkez’in, özellikle kadınlarımız ve çocuklarımız için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Bornova'nın Beklediği Merkez Geliyor

Başkan Atila’ya teşekkür

Törende konuşan Atatürk Mahallesi Muhtarı Pakize Namdar, “Böyle bir kültür merkezine gerçekten ihtiyacı vardı. Bu eksiği Başkanımız Olgun Atila gördü. Kendisine tüm mahalle sakinleri adına çok teşekkür ediyorum.  Bugün hep birlikte temel atma törenindeyiz. Çok mutluyuz” diye konuştu.

İki salon ve otopark

1575 metrekare inşaat alanına sahip olan Atatürk Mahallesi Kültür Merkezi’nde 350 ve 280 kişilik iki çok amaçlı salon yer alacak. Merkez’e otopark da yapılacak.

Bu haber ilgini çekebilir -> 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.