Bornova’da yol hamlesi

Bornova Belediyesi, ilçenin çeşitli noktalarında yol yapım, bakım ve onarımlarına ara vermeden devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talepler ve ekiplerin tespitleri doğrultusunda ihtiyaç olan bölgelerde asfalt ve kilit taş döşeme çalışmaları sürüyor.

Bornova Belediyesi yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler bir taraftan ulaşımı kolaylaştıracak yeni yollar açarken diğer taraftan vatandaşlardan gelen talepler ve tespitler doğrultusunda ihtiyaç olan yollarda bakım-onarım çalışmalarını yapıyor. Çalışma planı çerçevesinde son olarak Evka-3 Bölgesi’nde  4. Sanayi Sitesi civarında yeni bağlantı yolu açılırken Mevlana ve Pınarbaşı mahallelerinin çeşitli sokaklarında da kilit parke taş döşeme, bordür ve asfalt yama işleri devam ediyor. Ayrıca yol yapım çalışmaları planlanan yerlerde de asfalt hazırlıkları yapılıyor.

Bu haber ilgini çekebilir ->  ALAÇATI SULAK ALANINDA DEVAM EDEN İNŞAATLAR,  KANUNA AYKIRIDIR VE DERHAL DURDURULMALIDIR!

Bornova’da yol hamlesi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ilk aşamada 28 bin ton asfalt alımı yaparak sezon boyunca ilçe genelindeki yollarda yenileme çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek şu bilgileri verdi:

“Asfalt sezonu boyunca yapılan tespitler çerçevesinde çalışma planımızı oluşturduk. Bir taraftan yeni bağlantı yollarını ilçeye kazandırırken diğer taraftan özellikle vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarımızda devam ediyoruz. Ayrıca, sorumluluğumuzda olan sokaklarda parke taş ve bordür döşeme işlerinde de hız kesmiyoruz. Sezon sonunda hedeflerimizi bitirerek hemşehrilerimizin sorunlarını en aza indireceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.