Bornova’da asfalt atağı

Bornova Belediyesi, yol ve asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler çalışma planı çerçevesinde ilçedeki 45 mahallede 28 bin ton asfalt döküyor.

Bornova Belediyesi, yaşam standartlarını artırma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özellikle yol ve asfalt çalışmaları büyük bir hızla ilçenin 45 Mahallesi’nde devam ediyor.

 Doğanlar, Çamdibi, Atatürk, Işıkkent gibi mahallelerin yanı sıra Kayadibi ve Kavaklıdere gibi eski köy yerleşimlerinde de asfalt ve yol çalışmaları yapılıyor. Belediye ekipleri ayrıca, ihtiyaç olan sokaklarda bordür ve kilit taş döşeme işlerini de sürdürüyor. Yapılan yoğun çalışmalar kapsamında İlçe genelinde 28 bin ton asfalt dökülerek yollar düzenleniyor.
Bornova’da asfalt atağı

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, daha iyi yaşam koşulları için için gece-gündüz çalıştıklarını vurgulayarak planlanan işlerin zamanından önce tamamlandığını söyledi. Başkan Atila, 2016 asfalt sezonu boyunca serme ve bakım-onarım çalışmalarında şu ana kadar  23 bin 300 metrekare asfalt serme çalışmasını tamamladıklarını ifade etti.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Riskli Yapıların Dönüşümünde Hak Kaybı Olmayacak

Vatandaşlardan gelen talepleri öncelikli olarak değerlendirdiklerini belirten Başkan Atila, “ Ekiplerimiz tespit ettiği bozuk yolları da çalışma planlarımız dahilinde onarıyoruz. Ayrıca trafik akışını rahatlatmak için yeni yollar açıp var olan yollarda genişletme çalışmaları yürütüyoruz. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak ve ‘evimiz’ dediğimiz Bornova’yı örnek kent yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.