Borç yapılandırma için son hafta

Gecikme faizlerinde yüzde 90’a yakın indirim sağlayan ve Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 7256 sayılı ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun’ hükümlerinden yararlanmak için öngörülen başvuru süresinde son haftaya girildi.

Borç gecikme faizlerinde hem indirim hem de uzun vadede taksitlendirme imkânı için son günün 01 Şubat 2021 Pazartesi mesai saati bitimi olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Hakan Koştu, yığılma ve kalabalık olmaması için vatandaşlara son günü beklemeleri çağrısında bulundu. Başkan Koştu, ayrıca belediyeye hiç gelmeden www.bergama.bel.tr üzerinden de e-devlet şifresi ile müracaat edilebileceğini söyledi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Sağlık Bakanı : "Tedbirli ve kademeli normalleşecegiz."

SON GÜN 01 ŞUBAT 2021

Belediyenin geçici hizmet vermeye başladığı Hasta Yakını Konuk Evi’nde mesai saatleri içerisinde (10:00-12.30 ve 13.00-16:00) başvuru yapılabileceğini belirten Belediye Başkanı Koştu, “Hemşehrilerimiz başvurularını son gün olan 01 Şubat 2021 tarihine kadar yapabilecekler. Koronavirüs dolayısıyla tedbirlerimizi  almaya devam ediyoruz. Kalabalık oluşmaması için hemşehrilerimizden ricamız son günü beklemeden müracaatlarını yapmaları. Borçlarını taksitle ödemek isteyenler peşin ödeme yapabilecekleri gibi 6, 9, 12 ya da 18 taksit seçeneğinden birisini tercih edebilecekler.  Ayrıca www.bergama.bel.tr internet sitemiz üzerinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak online olarak da müracaat yapabilir kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirler” dedi.  Borç yapılandırma için son hafta

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.