“BİZİM GİBİ ADAM GİBİ ADAMLAR DEVŞİRMELERE…”

GAZETE EGE/Son günlerde Çiğli belediyesinde de baş gösteren konulardan biri olan akrabağya belediye de iş verme konusundan nasibini alan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, konu hakkında açıklama yaptı. Konuya ilişkin açıklamayı sorulduğu için yaptığını belirten Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, “ siz sorduğunuz için cevaplıyorum yoksa ben devrişmelerle muhattap olmam” diyerek konuyu ortaya atan CHP’den AK Partiye geçerek, AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu üyesi olan Hüsnü  Boztepe’ye göndermede bulundu.

Şahin, “Elbette ki benim akrabamda var belediyede çalışan önemli olan bankamatik olup olmamasıdır. Belediye Başkanının akrabası çalışamaz diye bir yasamı var. Bunları eleştiriyorlar  ama vatandaşlarımız buna itibat etmiyor, çalışmasına bakıyor. Kayın biraderimle çok uğraştılar 10 bin lira maaş alıyor diye öyle bir şey yok. Mesaileri ile 5 bin lira alıyor. Kızımda Cevat Başkan zamanında özel kalemdi. Yeni gelen arkadaşımız birlikte çalışmak istemedi başka yere atadı. Zaten memur ne yapacağız, ben belediye başkanıyım diye memurluklarını mı düşüreceğiz. Kurultay sonrası gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden sonra başladılar zaten bunlar…” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  CHP KONAK’TAN GENÇ ASLI’YA ANMA TÖRENİ

“BİZİM GİBİ ADAM GİBİ ADAMLAR DEVŞİRMELERE…”

AKP’li devşirmeye cevap vermiyorum bizim gibi adam gibi adamlar devşirmelere cevap vermez. Bana bunu diyeceklerine, bana sallayacaklarına Bakan çocuklarına baksınlar” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.