Bir kutlama, bir veda

Büyükşehir personeli ile geleneksel bayram kutlamasında buluşan Başkan Aziz Kocaoğlu, yaş haddinden dolayı emekliye ayrılacak olan Genel Sekreter Pervin Şenel Genç’e, görev süresince sergilediği dik duruştan dolayı teşekkür etti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kurban Bayramı öncesi Belediye personeli ile meclis salonunda bir araya gelerek bayramlarını kutladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelinde yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiğini, tüm personelin samimiyetle işini yaptığını dile getiren Başkan Aziz Kocaoğlu, “Biz 12 senedir Türkiye’nin 3. büyük kenti olan İzmir’i, ekonomide Türkiye’nin 2. sırasına getirdik. Bu gurur hepimizin. Bu gururla hepimiz övünebiliriz. İzmirlilerin ve İzmir’in pek çok özelliği var. Ancak en önemli özelliği, bu kentin çalışanları, bürokrasisi, iş adamları dürüst. Dolayısıyla kötü niyetli insanlar da bu kentte üretip iş olanakları bulamıyor. Bunu sağlayan İzmirlinin duruşu ve yaşam biçimidir” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Bitlis'te askeri helikopter düştü! 11 şehidimiz var

 Dik durdu, eğilmedi!

10 Eylül tarihi itibariyle “Yaş haddinden” dolayı emekliye ayrılacak olan Genel Sekreter Pervin Şenel Genç’e İzmir’e ve İzmirlilere yapmış olduğu hizmetler için teşekkür eden Başkan Aziz Kocaoğlu, “Aynı zamanda fakülteden arkadaşım olan Genel Sekreterimiz Pervin Hanım, belediyemize yapılan operasyon çerçevesinde en çok eziyet çeken arkadaşlarımızın başında geliyor. Kendisine bu zamana kadar sergilediği dik duruştan, İzmirlilere verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Kocaoğlu, Genel Sekreter Vekili Buğra Gökçe ile birlikte Genç’e bir teşekkür hediyesi ile şükran çiçeği sundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.