Beydağ’a asfalt dopingi

Beydağ’a asfalt dopingi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent merkezine 139 km. uzaklıktaki Beydağ’da yolları yeniledi. İlçe bambaşka bir görünüme büründü.

 Yeni bağlanan ilçelerle birlikte yollardaki asfalt çalışmalarını daha geniş bir alana yayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezine yaklaşık 139 kilometre uzaklıktaki Beydağ’ın yollarını yeniledi.

Asfalt çalışmalarını hem merkez ilçelerde hem de yeni bağlanan ilçelerde mevsim şartlarına göre sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Beydağ’a 4 kilometre uzunluğunda (22 bin metrekare alanda) asfalt döktü. İlçedeki Atatürk Mahallesi’nde Atatürk Kültür Caddesi ve Yıldız Sokak, Cumhuriyet Mahallesi’nde ise Cumhuriyet Kültür Caddesi, Mareşal F. Çakmak Caddesi ve caddenin devamındaki Tasavra Çayı’nın yanındaki yol yenilenerek asfaltlandı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Milletvekili Sındır, “çiftçi borçlarının binde beşi tefeci faiziyle yapılandırılıyor”

Beydağ'a asfalt dopingi

Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin 15 günde tamamlanan çalışmaları kapsamında zemin hazırlıkları yapıldı, ara yolların eski taşlarının sökümü yapıldı ve 4 kilometre uzunluğunda bir alana sıcak asfalt dökümü gerçekleştirildi. Ekiplerin çalışmaları sonrasında Beydağ’ın yolları yenilenerek modern bir görünüme kavuştu.

Büyükşehir Belediyesi, il ve ilçelerde 2004 – 2015 yılları arasında 3 bin 400 kilometre uzunluğunda yol asfaltlaması gerçekleştirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.