Başkan Uyar Zeytineli ve Kadıovacık Köyü halkıyla bir araya geldi

Halkla iç içe olan Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar Zeytineli ve Kadıovacık Köylerine giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Zeytineli Ali Rıza Mete Çok Amaçlı Kültür Salonu ve Kadıovacık Köy Kahvesinde gerçekleşen buluşmada Uyar vatandaşların sıkıntılarını, isteklerini dinledi.

Vatandaşlara teker teker taleplerini soran Başkan Sibel Uyar, gelen istekler üzerine Zeytineli Köyü’ne çocuklar için kütüphane, Kadıovacık Köyü’nde de kadınların isteği üzerine salamura ve konserve yapım kursu açma sözü verdi. Her talebi ve şikâyeti dinleyerek not alan Sibel Uyar, Belediye yetkileri doğrultusundan gelen her talebi değerlendirmeye çalışacaklarını belirtti.

Bu haber ilgini çekebilir ->  “Sanayileşmekten Başka Çare Yok"

Başkan Uyar Zeytineli ve Kadıovacık Köyü halkıyla bir araya geldi

KÖYLERİMİZ, KÖY GİBİ KALSIN İSTİYORUZ

Cumhuriyetimizin kurucu Mustafa Kemal Atatürk, “Köylü Milletin Efendisidir” sözüyle köylünün ne kadar önemli olduğunu anlatmıştır diyen Başkan Sibel Uyar: “Biz de bu sözle yola çıktık. Sizin isteklerinizi, sıkıntılarınızı dinlemek, çözüm öneriler üretmek için geldim. Sizler benim için çok değerlisiniz. Siz ne istiyorsanız söyleyin, bizlerde yapmaya çalışalım. Sizler bizlere projelerle gelin. Birçok köyde festivaller yapıyoruz. Neden bu köylerimizde de festivaller yapamayalım. Köylerimizin hepsi birbirinden güzel. Biz bu güzelliklerin bozulmasını istemiyoruz. Köylerimiz, köy gibi kalsın istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Esnafın Pandemi Yaraları Birlikte Sarılacak

İsteklerin dinlenmesinin ardından Urla Belediyesi tarafından Kadıovacık’ta yenilen stantları ve seyir alanı gezen Uyar, stantlarda yer alan üreticilerle sohbet ederek, isteklerinin olup olmadığını sordu. Yenilenen stantlardan ve yapılan seyir alanından dolayı çok mutlu olduklarını belirten üreticiler, güzel bir manzaramız vardı. Başkanımızda bunu değerlendirdi ve oraya güzel bir seyir alanı yaptı. Başkanımıza çok teşekkür ederiz dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.