BAŞKAN SENGEL MAKAMINI YENİDEN KÖYLERE TAŞIDI

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel pandemi sebebiyle ara verdiği köy gezilerine yeniden başladı. Efes Selçuk’un köylerini karış karış gezen Başkan Sengel; eksikleri yerinde tespit etti, vatandaşların taleplerini dinledi.
Pandemi sürecinde toplum sağlığını korumanın yanı sıra kentte günlük çalışmalarınn aksamaması için kurum çalışanları ile birlikte yoğun bir şekilde mesai yapan Başkan Sengel, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte Efes Selçuk’un köylerini gezdi. Kurum
müdürleri ve ilgili çalışanlarla birlikte Havutçulu, Gökçealan, Çamlık, Sultaniye, Acarlar, Şirince, Belevi, Barutçu ve Zeytinköy’e giden Başkan Sengel, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi. Kadınlar ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Sengel;
vatandaşlarla da bol bol sohbet etti. Yapılan ziyaretler sonrasında her köy için oluşturulan çalışma takvimleri doğrultusunda temizlik, çevre düzenlemesi, onarım gibi çalışmalar ilgili ekipler tarafından yapılacak.
Verimli bir çalışma için makamları sokaklara taşımanın olmazsa olmazı olduğunu belirten Başkan Sengel, önümüzdeki hafta içerisinde Efes Selçuk’un merkez mahallelerini gezerek incelemelerde bulunacak.
BAŞKAN SENGEL MAKAMINI YENİDEN KÖYLERE TAŞIDIBAŞKAN SENGEL MAKAMINI YENİDEN KÖYLERE TAŞIDI
Bu haber ilgini çekebilir ->  EGİAD'ın Dış Ticaret Atağı Sürüyor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.