Başkan Koştu’dan Koronavirüs toplantısı

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, belediye birim müdürleri ile Koronavirüs öncelikli bir toplantı gerçekleştirdi. Başkan Hakan Koştu, Koronavirüs tedbirlerinin belediye hizmet birimleri ve çalışanları yönünden en üst seviyeye çıkarılması ve dikkat edilmesi uyarısında bulundu. Koştu, “Vatandaşımızdan isteğimiz tedbirleri belediyemiz hizmet binaları ve çalışan personellerimizde hassasiyetle uygulasın” dedi.

Belediye Başkanı Hakan Koştu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Başkan Yardımcıları Aşkın Uyar, Cüneyt Umutlu ve birim müdürleri katıldı. Toplantıda, Koronavirüs tedbirlerine dikkat edilmesi, vatandaşların işlemlerinin yasalar kapsamında süratle ve koordine içinde uygulanması yönünde istişarelerde bulunuldu.Başkan Koştu’dan Koronavirüs toplantısı

Bu haber ilgini çekebilir ->  Başkan Kılıç’tan Buca’nın bilim üssüne patent sözü

BAŞKAN KOŞTU, “HİZMETİN DEVAMLIĞI İÇİN SAĞLIĞIMIZA DİKKAT EDELİM”

Koronavirüs tedbirlerinin hafife alınmaması ve kurallara dikkat edilmesi uyarısında bulunan Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Bergamalı hemşehrilerimiz bizden hizmet bekliyor. Onların sağlığı ve hizmetlerin devamlılığı için her bir çalışanımız Koronavirüs için kişisel tedbirlerini en üst seviyede almalı. Maske, mesafe ve hijyen yönünden herkes üzerine düşeni yapmalı. Vatandaşlarımızdan istediğimiz Koronavirüs tedbirlerine çalışanlarımızın hassasiyetle uyması gerekiyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.