Başkan Kocaoğlu’na hemşehri sürprizi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na hemşehrileri sürpriz yaptı. Erbaa Belediyesi’nin düzenlediği gezi kapsamında İzmir’e gelen Tokatlı 80 muhtar, Başkan Kocaoğlu’nu da ziyaret etti.

Meclis salonunda toplanan hemşehrilerini tek tek selamlayan ve onları görmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Memleketime senede bir iki defa gidebiliyorum. Önümüzdeki günlerde rahmetli annemin 52.  duası için yine Tokat’a geleceğim.  Oradaki evim her zaman açık olacak” dedi.

Ziyaretin kendisini çok duygulandırdığını söyleyen Başkan Kocaoğlu, “2004 yılından bu yana üstlendiğim Başkanlık görevini namusumuzla, şerefimizle sürdürmeye çalışıyorum. Sizlerin de desteğini görmek beni çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Bu haber ilgini çekebilir ->  2020 YILI EFES SELÇUK’TA “DAYANIŞMA YILI”

Tokat Erbaa Muhtarlar Derneği Başkanı Talip Gül ile birlikte kente gelen muhtarlar, Başkan Kocaoğlu ile Tokat’ta görüştüklerini ancak 12 yıldır görev yaptığı İzmir’de de ziyaret etmek istediklerini belirterek, “Biz sizi çok iyi tanıyoruz. Sizinle gurur duyuyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.