Başkan Engin’den siyasi partilere ziyaret

Başkan Engin’den siyasi partilere ziyaret

Toplumun her kesimine eşit hizmet götüreceklerinin altını çizen Başkan Engin “Seçimler bitti, artık hizmet zamanı. Büyük bir dayanışma içinde ve ortak akılla 5 yıl boyunca projelerimizi hayata geçireceğiz. Eşit hizmet dağıtacağız” dedi.

ali-engin’den-siyasi-partilere-ziyaret-(1).jpg

İLÇE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, siyasi partilerin Narlıdere İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti. Yerel seçimlerde centilmence bir mücadele sergilediklerini söyleyen Başkan Engin, siyasi partilerin sağduyulu yaklaşımları için ilçe başkanlarına teşekkür etti. Başkan Engin’e, CHP İlçe Başkanı Şahin Fırat, Kadın Kolları Başkanı Ömür Gürokur ve Gençlik Kolları Başkanı Ogün Aydın da eşlik etti.

ali-engin’den-siyasi-partilere-ziyaret-(2).jpg

ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin”Yerel seçimlerde sağduyulu ve centilmence bir mücadele ortaya koyduk. Halkımız, yüksek oy oranı ile tercihini bizden yana kullandı. Şimdi hizmet üretme zamanı. Siyasi partilerimizle işbirliği içinde, ortak akılla Narlıderemize hizmet edeceğiz. Bizleri misafir ettikleri için ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyorum” dedi.

ali-engin’den-siyasi-partilere-ziyaret-(4).jpg

Kaynak: Başkan Engin’den siyasi partilere ziyaret

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.