Bahçeli: Ekrem İmamoğlu’nun sloganı çok yanlış

Bahçeli: Ekrem İmamoğlu’nun sloganı çok yanlış

İftarda basın mensuplarıyla bir araya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yenilenmesine karar verilen İstanbul seçimleriyle ilgili açıklamalar yaptı.

KILIÇDAROĞLU’NA TEPKİ

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyelerini eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir kez daha dokunulmazlık çağrısı yapan MHP lideri Bahçeli ”Bu kadar aşırı, karıştırıcı konuşmayı yapan bir kişi dokunulmazlık zırhına bürünmemelidir. ‘Dokunulmazlığın kaldırılmasından yanayım’ şeklinde bir teklif gelirse ilk müspet oyu vereceğimi söyledim. Böyle olmadığı takdirde savcılar soruşturma başlatırsa dokunulmazlığın kaldırılması noktasında bir fezleke talebinde bulunabilirler. O zaman bizim kanaatimizde bir değişiklik olmaz. CHP’nin bazı sözcüleri ‘Hodri meydan’ diyor. Neyin hodri meydanını yapacağız? Getireceksen bu dokunulmazlığı sen getireceksin” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Buca’da baca temizliği denetimi arttırıldı

”HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK’ DİYEN FETÖ’CÜLER, PKK’LILAR VAR”

Bahçeli, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun “Her şey çok güzel olacak” sloganına dikkat çekerek şu ifadeleri kullandı:

”2014-2013 yıllarında Emre Uslu denen bir kişinin sloganı bu. Şimdi bunu herkes kullanıyor. Bir de bütünleşenler var. Kimler var mesela? Güroymak’a giderken orada Norşin olarak isim değişikliğini ifade ederken ‘Her şey çok güzel olacak’ diyen bir eski Cumhurbaşkanı var, FETÖ’cüler, PKK’cılar var. Slogan çok yanlış.”

TÜSİAD VE SANATÇILARA TEPKİ

Bahçeli’nin hedefinde “Seçim ortamına dönmek kaygı verici” diyen TÜSİAD, İmamoğlu’na destek mesajı veren sanatçılar ve Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak da vardı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Kemeraltı çarşısı da turuncu çember içinde

MHP lideri şöyle konuştu:

”Galatasaray yönetimi o şahsı aforoz etsin, çok sayıda taraftarı bulunan kulübü bir kişi bu şekilde istismar edemesin. Siyasi krizi tahrik edici konuşmayı TÜSİAD alışkanlık haline getirmiştir. Şimdi bir başkan çıkmış bir cümle sarf ediyor. Böyle şey olmaz. Yazık bu memlekete. TÜSİAD’ı halk da kabul etmiyor alternatifleri de doğmuştur.

”CEM YILMAZ’I BUNDAN SONRA SEVEMEM”

Herkes Cem Yılmaz Bey’i sever ve çok güler ama sana yönelmiş sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma. Ben Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem.”

Bu haber ilgini çekebilir ->  Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın Kamuoyuna açıklaması

İMRALI’YA 8 YIL SONRA AVUKAT İZNİ

Bahçeli, PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’a 8 yıl sonra avukatlarıyla görüşme izni verilmesi için de “Cumhurbaşkanı’nın ifade ettiği şekliyle; çözüm sürecini kapsamayan avukatının talebine verilen bir cevaptır. Bana sorarsanız avukatıyla görüşsün. Yani görüşmese dahi bunlar Kandil’den haberleşiyorlar zaten” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Çetin bayraktar dedi ki:

    Yetmişli yılların özlemi ile yanıp tutuyor Bahçeli çok yazık kime ve kimlere hizmet ediyor acaba

  2. ALİ AYDINCI dedi ki:

    şizofren desem şizofrene yanlışlık yapmış olurum. bu neydüğü belürsüz mahlukat.

  3. ceyran doğanay dedi ki:

    slogan yanlış olabilir de sizi neden bu kadar ilgilendiriyor ki İŞ AŞ T.C. İlgilendirmiyor tek İAMAMOĞLU SLOGANI MI HAKİKİ SARAY BEKÇİSİ.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.