Başkan Gümrükçü Otogarda Üniversite Öğrencilerini Karşıladı" />

İzmir’den İmamoğlu’na destek

İzmir’den İmamoğlu’na destek
  • 14 Mayıs 2019, 17:36

CHP Konak İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına destek amacıyla bağış yaptılar.

YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptali ve 23 Haziran’da yenilenmesi kararının ardından Ekrem İmamoğlu’nun çalışmaları için başlatılan bağış kampanyasına destek çığ gibi büyüyor.
Kampanyaya CHP Konak İlçe Gençlik ve Kadın Kolları yönetimi ve üyeleri de bugün bağış yapıp; ‘Her şey güzel olacak’ söylemini yinelediler.
Bağış sonrası Gençlik Kolları Başkanı Orçun Altanhan ve Kadın Kolları Başkanı Nurten Serhadbeyi “YSK’nın kararı son derece yanlıdır. Aynı zarfın içerisinde bulunan dört pusuludan birinin hatalı olduğunu iddia etmek de bir o kadar akla mantığa aykırıdır. Seçim yineleme kararına karşı, ilk başta halkımız tarafından gönüllü olarak oluşturulan kampanyaya nacizane katkımızı bizler de bugün bağışladık.
Her Şey Güzel Olacak söylemi artık sadece söylem değil; başta İstanbul sonra tüm yurttaşlarımızın Daha Güzel Bir Türkiye hayalidir” şeklinde ortak bildiride bulundular.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Torbalı İncir festivaliyle şenlendi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ