URLA FASIL TOPLULUĞU’NDAN MUHTEŞEM KONSER

Urla Kaymakamlığı, Urla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Urla Fasıl Topluluğu organizasyonu ile TRT sanatçıları Belgin Gök, Bayram Coşkuner ve Murat Kadir Gök’ün misafir sanatçı olarak yer aldığı Bahar Konseri Urla Hakan Çeken Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Konsere Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve eşi Serpil Demiryürek, Menemen Kaymakamı Gülihsan Yiğit, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar eşi Günay Uyar, 22. Dönem İzmir Milletvekili Bülent Baratalı, Çiğli 2. Ana Jet Üstü Komutanı Tümgeneral Kubilay Selçuk, Uzunada Deniz Komutanı Albay Necati Koray Salar, İzmir Devlet Klasik Türk Müziği korusunun kurucu şefi Teoman Önaldı,  Urla Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Adıgüzel Demirel, Urla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Burhanettin Kanatlı, ünlü tenör Hakan Aysev, bürokratlar ve çok sayıda müziksever katıldı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Karabağlar Belediyesi’nden bayram dayanışması

URLA FASIL TOPLULUĞU’NDAN MUHTEŞEM KONSER

İki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde Şef Çetin Sarıoğlu öncülüğünde hicaz faslını seslendiren Urla Fasıl Topluluğu’na ikinci bölümde TRT Ankara Radyosu ses sanatçısı Belgin Gök eşlik etti.

Amacı sadece müziği Urlalılara sevdirmek olan ve Urla’daki kamu kurum ve kuruluşlara ücretsiz olarak hizmet veren Fasıl Topluluğu dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Dinleyiciler Türk Sanat Müziği’nin eşsiz şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ettiler.

URLA FASIL TOPLULUĞU’NDAN MUHTEŞEM KONSER

Kaymakam Demiryürek ve Başkan Uyar Urla Fasıl Topluluğu grubuna ve konsere renk katan TRT sanatçılarına teşekkür ederek çiçek takdim ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.