Teşekkürler Konak!

Yaz tatili boyunca 100’ün üzerinde okulun bakım ve onarımını yapan Konak Belediyesi’ne okul yöneticileri ve öğrencilerden teşekkür geldi.

Genç nesillerin daha iyi koşullarda, çağdaş ve nitelikli bir eğitim alması için tüm imkanlarını seferber eden Konak Belediyesi, yaz tatili boyunca ilçedeki okulların bakım, onarım ve boya ihtiyacını ücretsiz karşıladı. Belediyenin asli görevi olmamasına rağmen verilen bu desteğe karşılık okul idarecileri de teşekkürlerini Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a yaptıkları ziyaretlerle dile getiriyor. Son olarak Konak Misak-ı Milli Ortaokulu Müdürü Ergün Baylan, Okul Aile Birliği heyeti ve öğrenciler Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret etti. Konak Belediyesi’nin Basmane’deki hizmet binasında gerçekleşen görüşmede okulun minik öğrencileri bakım ve onarım çalışmalarıyla baştan aşağı yenilenerek, güzelleşen okulları için Başkan Pekdaş’a teşekkür ederek, çiçek ve çikolata armağan etti.

Bu haber ilgini çekebilir ->  BAŞKAN SANDAL'DAN SEL MAĞDURLARINA SOSYAL DESTEK

SORUNLAR EL BİRLİĞİYLE ÇÖZÜLÜR

Ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren Başkan Pekdaş, bütçelerinin el verdiği oranda okullara destek olduklarını söyledi.  “Okullara yardımlar yerel yönetimlerin asli görevi değil. Ancak bizim geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim almasına katkı koymak gibi bir sorumluluğumuz da var” diyen Başkan Pekdaş, “Konak Belediyesi olarak elimizden geldiğince okullarımızın temel ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Okullarımızın sorunları çok ama bu sorunları az da olsa çözüme kavuşturmak bizleri sevindiriyor. Keşke daha çok imkanımız olsa ve daha çok okula yardım edebilsek” dedi. Okul Müdürü Baylan da Konak Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirterek, bu dayanışmanın artarak sürmesini istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.