Şans Onların Yüzüne Güldü

Bayraklı Belediyesi yeni yılda kurduğu “Şansını dene, hediyeni al” stantlarında çekilişe katılan 3 bin 853 kişi, 140 hediyeden birini kazanmak için dilek tuttu. Yapılan çekilişle hediyeler sahiplerini buldu ve dağıtılmaya başladı. Şanslı olanlardan kimine paten kimine bisiklet çıktı. Ödüllerine kavuşanlar, “Hayat bize hep böyle şans getirsin” dedi.

Bayraklı Belediyesi’nin her yıl geleneksel hale getirdiği “Şansını dene, hediyeni al” etkinliği bu yıl dördüncü kez düzenlendi. Bayraklı Sevgi Yolu ve Haşim İşcan Caddesi üzerinde çekiliş stantları kuruldu. Stantlara gelerek ismini hazırlanan kutulara atan 3 bin 853 kişi, “Yeni yılda şans benimle olsun” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Ziraat Bankası hayvancılıkla ilgili proje başlattı Kars’ı dahil etmedi

Şans Onların Yüzüne Güldü

140 KİŞİ HEDİYELERİNE KAVUŞTU

Birim müdürleri ve başkan yardımcılarının katılımıyla çekiliş yapıldı. Çekiliş sonucu 140 kişi çeşitli hediyeleri kazanmaya hak kazandı. 25 bisiklet, 10 paten, 5 kaykay, 20 uzaktan kumandalı araba, 20 oyuncak bebek, 20 peluş oyuncak, 20 futbol 20 de basketbol topu yeni yılda şanslı sahiplerine teslim edildi. Yaşı büyük olup hediye kazananlardan kimi torununa kimi komşusunun çocuğuna vereceğini söyledi. Talihlilerin ortak dileği ise, “Hayat bize hep böyle şans getirsin” oldu.

Şans Onların Yüzüne Güldü

HEDİYELERİNİ ELİMİZLE TESLİM ETTİK

Etkinliği gelenek haline getirdiklerini ve dördüncü kez düzenlendiğini kaydeden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Etkinliğe kısa sürede 3 binin üzerinde başvuru yapıldı. Başvurular itinayla alındı. Çekilişi de bizzat müdürlerimiz ve başkan yardımcılarımız yaptı. 140 kişiyi sevindirdiysek ne mutlu bize! Hediyelerimizi vatandaşlarımızın kapılarına giderek verdik. Yeni yılın onlara şans getirdi. Bu etkinliğimizi önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi düşünüyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.