alexa sıralama

Orman Şehidi Erdal Tovka’nın baba ocağı onarılmaya başlandı

Antalya Manavgat’ta çıkan orman yangınına müdahale ederken vefat eden orman Şehidi Erdal Tovka’nın baba ocağı Bergama Belediyesi tarafından onarılmaya başlandı.

Tırmanlar Mahallesi’nde bulunan Erdal Tovka’nın baba ocağına giden Bergama Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, neler yapılması gerektiğini 82 yaşındaki baba Halil Tovka ve anne 77 yaşındaki Gülsüm Tovka ile görüşerek tek tek tespit ettiler. Tespitlerin ardından ekipler, tadilat ve onarım çalışmaları için ön hazırlıklara başladılar.Orman Şehidi Erdal Tovka'nın baba ocağı onarılmaya başlandı

BAŞKAN KOŞTU, “ORMAN ŞEHİDİMİZİN BABA OCAĞI BİZE EMANET”

İçimizi yakan orman yangınlarına müdahale esnasında şehit düşen kahraman orman işçisi Erdal Tovka’ya bir kez daha rahmet dileyen Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Şehidimizin anne, baba ve ailesi bizlere emanet. Elimizden geldiğince onlara sahip çıkmak boynumuzun borcu. Baba ocağında bulunan bir takım eksiklikleri yaşı bir hayli ilerlediği için yapamayan şehidimizin babası Halil Tovka’nın her zaman yanındayız.  Ekiplerimiz evin tüm eksiklerini kısa süre içerisinde giderecekler. Rabbim böylesi acıları bizlere bir daha yaşatmasın. El birliği ile yaralarımızı sarmaya devam edeceğiz” dedi.

Orman Şehidi Erdal Tovka'nın baba ocağı onarılmaya başlandıOrman Şehidi Erdal Tovka'nın baba ocağı onarılmaya başlandı
Bu haber ilgini çekebilir ->  Dünya Temizlik Günü’nde farkındalık yaratan çalışma
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.