MÜSİAD İzmir’den Yeni Fuar Önerisi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Ümit Ülkü başkanlığındaki heyet İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığında gerçekleşen ziyarette MÜSİAD heyeti, geçen ay annesi Necla Kocaoğlu’nu kaybeden Başkan Kocaoğlu’na başsağlığı dileğinde bulundu.

Ziyarette MÜSİAD İzmir’in çalışmalarından bahseden MÜSİAD İzmir Başkan Ümit Ülkü,  69 MÜSİAD üyesinin ortaklığında kurulan Derece Koleji ve İzmir Park tesis alanında oluşturulan yeni projeleri hakkında bilgiler verdi.İzmir’in sanayi, tarım, turizm ve fuar şehri olduğunu söyleyen Ülkü: “İzmir’in dünyada marka şehir olması için çalışmalar yapıp projeler üretiyoruz. Bu bağlamda da önümüzdeki yıl Fuar İzmir’de motor sporları, oto aksesuarları, ileri sürüş eğitimi ile ilgili bir fuar düzenlenmesini öneriyoruz. Bu konuda da üzerimize düşen her konuda görev almaya hazırız.” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Cemil Tugay: “Sözlerimi çarpıtmayın” 

MÜSİAD İzmir’den Yeni Fuar Önerisi

Fuar İzmir ile birlikte ivme kazanan İzmir fuarcılığını düzenleyecekleri yeni fuarlarla güçlendirmek istediklerini belirten Başkan Kocaoğlu, İzmir’e katkı koyacak her çalışmaya destek olacaklarını açıklayarak MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü’nün fuar önerisini de mutlaka değerlendireceğini söyledi.

Ziyarete MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü başkanlığında, Teşkilatlanma ve Gençlik Kurulu Komisyonu Başkanı Galip Atar, Kurumsal İlişkiler ve Basın Komisyonu Başkanı A.Kadir Uçar, Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Ahmet Ayakdaş , İnşaat-Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı Ahmet Türkyılmaz, Gençlik Kurulu Başkanı Mustafa Temel ve Şube Müdürü M. Özcan Yetişenoğlu katıldı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  “Mavişehir Jeotermal Projesi” Ortak Akıl ile Yürütülecek

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.