Milli futbolcu Yeni Bornova Stadı’nı gezdi

Bornova Belediyesi’nin Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yapımını devam ettiği Doğanlar’daki Yeni Bornova Stadyumu eski milli futbolcu ve Göztepe Spor Kulübü’nün yeni Teknik Direktörü Okan Buruk’u ağırladı. Başkan Atila ile birlikte stadı gezen Buruk, projeyi çok beğendiğini ifade etti.

Milli futbolcu Yeni Bornova Stadı’nı gezdi

Eski milli futbolcu ve Göztepe Spor Kulübü’nün önümüzdeki sezonda teknik direktörlüğüne yapacak olan Okan Buruk, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı ziyaret etti. Ünlü futbolcuyu ilk olarak makamında ağırlayan Başkan Atila daha sonra Okan Buruk ile ikinci etap çalışmaları devam eden ve tamamlanma aşamasına gelen Doğanlar’daki Yeni Bornova Stadyumu’nda incelemelerde bulundu. Başkan Atila ve Okan Buruk çalışmalar konusunda yetkililerden bilgi aldı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Kani Beko: ‘Darbecilerin yapacağını Erdoğan iktidarı zaten yapıyor!’

İzmir için önemli bir spor yatırımı

İzmir futbolunun Türk Futbol Tarihi’nde önemli bir yeri olduğunu belirten Okan Buruk geçmişte İzmirden önemli futbol adamlarını yetiştirdiğini ifade etti. Yeni Bornova Stadı’ndan da gelecekte önemli futbolcular yetişeceğine inandığını ifade eden Buruk, bu yatırımın İzmir futbol için çok önemli olduğunu söyledi. Okan Buruk sahanın özellikle zeminin çok güzel olduğunu ve Göztepe Spor Kulübü olarak da Yeni Bornova Stadı’nda oynayacakları maçlarda önemli galibiyetler alacaklarına inandığını belirtti. Ünlü futbolcu, bu yatırım nedeniyle Başkan Atila’ya ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu haber ilgini çekebilir ->  MÜZELER GENEL MÜDÜRÜ FOÇA’YI ZİYARET ETTİ

Milli futbolcu Yeni Bornova Stadı’nı gezdi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da Okan Buruk gibi bir futbol değerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Göztepe Spor Kulübü’ndeki yeni görevinde Buruk’a başarılar diledi. Buruk’un Türk Futbol Tarihi’nde önemli başarılara katkı sağladığını vurgulayan Başkan Atila gelecek sezonda Yeni Bornova Stadı’nın İzmir takımlarına özellikle de Göztepe’ye şans getireceğine inandığını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.