Mahmut Atilla Kaya’dan CHP’ye 19 Tweetlik Gönderme

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya Twitter sayfasından gönderdiği mesajlarla gündemi değerlendirirken, CHP’yi hedef aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke’yi sert sözlerle eleştiren AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, isim vermeden EGİAD Başkanı Seda Kaya’ya da yüklendi.

İşte Kaya’nın Twitter hesabından paylaştığı mesajlar:

1) CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, ABD’de Türkiye düşmanı lobilerle bir araya gelip ülkesini şikayet etti. Şaşırdık mı, tabi ki hayır.

2) Daha önce de CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu defalarca yurt dışı toplantılarında Türkiye’yi şikayet etmiş, ülkesini arkadan hançerlemişti.

3) CHP’li Eren Erdem, milletvekili olduğu ülkeye karşı İran için savaşabileceğini belirtmiş, Rus TV’lerine Türkiye karşıtı demeçler vermişti

Bu haber ilgini çekebilir ->  İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN DAYANIŞMA ZİYARETLERİ

4) CHP’lilerin muhalefet etmekle ihanet etmeyi birbirine karıştırdığını daha önce söylemiştim. Yine söylüyorum, muhalefet edin, ihanet etmeyin!

5) Türkiye’yi yurt dışında şikayet etmek, yalan yanlış beyanlarla karalamak devlete ve millete ihanet demektir. Böyle siyaset olmaz olsun.

6) Selin Sayek Böke’ye ABD ziyaretinde FETÖ’nün gazeteci olarak lanse ettiği Amberin Zaman eşlik etmiş. Tencere kapak misali.

7) Devlete ve millete ihanet için FETÖ mensuplarıyla aynı safta duran CHP’lilerin düştüğü durum tam anlamıyla ibretliktir. Yazık, çok yazık!

8) Her parti iktidara gelebilmek için siyasi bir mücadele verebilir, muhalefet olmanın sorumluluğunu taşıyarak iktidarla hesaplaşabilir.

9) Yalnız şu bir gerçektir ki, CHP’nin yaptığı iktidarla hesaplaşmak değil Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile düşmanca hesaplaşmaktır.

Bu haber ilgini çekebilir ->  İngiltere Prensi hayatını kaybetti!

10) Selin Sayek Böke’nin ABD’deki Dünya Kadın Konferansı’nda AK Parti’yi kadın karşıtı bir dil kullanmakla itham etmesi de tam bir komedidir

11) Kılıçdaroğlu’nun her şeyden önce bir kadın, bir anne olan Sn. Sema Ramazanoğlu için çirkin sözler sarf ettiğine hepimiz şahit olmadık mı?

12) Genel Başkanınız bir kadına, anneye galiz ifadelerle, edepsizce saldıracak ama siz tutup AK Parti’yi eleştireceksiniz. Bu ne aymazlık!

13) Bu arada, Kılıçdaroğlu’nun edepsizliğine karşı, yürekli kadınlarımız tepki gösterirken kafasını kuma gömüp saklananları da unutmuş değiliz.

14) Bir hafta bekledik, belki sesiniz çıkar da bizi şaşırtırsınız diye. Ama yine kendinize yakışanı yaptınız, taraf olduğunuzu belli ettiniz.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Cemil Tugay: “Sözlerimi çarpıtmayın” 

15) Herkese eşit mesafede olduğunu öne süren bir STK başkanının, bir kadın olarak kadına karşı hakarete nasıl da sessiz kaldığını gördük.

16) Her fırsatta CHP ve HDP’den yana açık tavır alıp, “herkese eşit mesafedeyiz” diyenlerin bu meseleden sonra foyası iyice ortaya çıkmıştır.

17) Kadınlarımıza karşı yapılmış ahlaksızlıklara sessiz kalmak, ahlaksızlığa taraf olmaktır. Kadınlarımızın onuru, hepimizin onurudur.

18) Kadın olmanın onurunu siyasi görüşlerinden dolayı görmezden gelenler, toplum nezdinde büyük bir samimiyet testinden geçmektedir.

19)  Bir kadına, anneye karşı yapılmış ahlaksızlığa sessiz kalanlar, ortaya koydukları çifte standardın utancını da her zaman taşıyacaklardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.