Kızılay’dan Başkan Demirağ’a Ziyaret

Kızılay Foça Şubesi’nin yeni yönetim kurulu, Foça Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti…

Türk Kızılayı Foça Şubesi’nin yeni seçilen Başkanı Muharrem Yeşilkaya, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkanı ve üyeleri, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ı ziyaret etti.

Ziyarette, Başkan Yeşilkaya, yeni yönetim kurulu üyeleri Halil Halis Aksoy, Ahmet Koldaş, Cana Tan ve Rukiye Köksal’dan ile Selma Sabancı başkanlığındaki kadın kolları üyeleri yer aldı.

Kızılay'dan Başkan Demirağ'a Ziyaret

Türk Kızılayı Foça Şubesi’nde, uzun yıllardır aktif üye, muhasip üye, ikinci başkanlık gibi görevlerde bulunan Muharrem Yeşilkaya, “Türk Kızılayımız en güvenilir yardım kuruluşu ve kara gün dostu olmaya devam ediyor. Uzun yıllar her kademesinde görev yapmaktan büyük onur duyduğum bir kurumun, şube başkanlığını da aynı heyecanla ve gayretle yapmaya devam edeceğim. Foça Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Demirağ, şubemize büyük destekler vermiş ve her zaman bizlerin yanında olmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz”dedi.

Yeni göreve gelen başkan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, her zaman Türk Kızılayı Foça Şubesi’nin yanında olacaklarını ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.