Karabağlar’da örnek duyarlılık

Başkan Selvitopu, ekonomik sıkıntıya rağmen vergisini ödeyen vatandaşlara teşekkür etti.

Karabağlar’da vergi mükellefi vatandaşlar, koronavirüs salgınının yarattığı ekonomik sıkıntılara rağmen vergisini ödemekten kaçınmadı. Geçen yıl 1 Ocak-10 Haziran tarihleri arasında 26 milyon 177 bin 957 lira olan emlak vergisi tahsilatı, bu yılın aynı döneminde 26 milyon 958 bin 95 lira olarak gerçekleşti.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, salgına rağmen geçen yılki rakamın üzerine çıkıldığını belirterek, duyarlı tüm yurttaşlara teşekkür etti. “Bireylere değil topluma hizmet” anlayışıyla çalışırken, kendilerine emanet edilen her kuruşu dikkatli harcamaya özen gösterdiklerini vurgulayan Başkan Selvitopu, “Bizler kamu görevi yürütüyoruz. Halkın bize emanet ettiği bütçeyi de doğru yerlerde kullanmak zorundayız” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  SELÇUK'TA KIZILAY'A SİYASET BULAŞTI

Karabağlar’da örnek duyarlılık

HER KURUŞU DEĞERLİ

Vatandaşların bu sıkıntılı süreçte yaptıkları ödemelerin çok anlamlı olduğunu vurgulayan Başkan Selvitopu, şunları söyledi:

“Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, Karabağlar’ı modern ve yaşanabilir bir ilçe yapmak için gayret ediyoruz. Temel hedefimiz, düzenli yapılaşmanın olduğu, insanlarımızın temiz ve sürdürülebilir bir ortamda yaşadığı, hiçbir canlının gözardı edilmediği yeni bir Karabağlar yaratmak. Bunu da ancak vatandaşlarımızla birlikte, onların desteğiyle yapabiliriz. Ben bu sıkıntılı süreçte vergisi ödeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ödedikleri her kuruş bizler için çok önemli ve değerli. Bir yandan tasarruf önlemlerini sürdürürken diğer yandan Karabağlar’ı yeni yatırımlarla değiştirmeye, geleceğe taşımaya devam edeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. NAHRE dedi ki:

    limontepe imar durumu ne oldu sayın başkan daha kaç yıl bekleyecek bu halk

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.