Foça’nın Beklediği Park Açıldı

Foça Belediyesi Yeni Foça Eski Belediye Başkanı Ercan Küçükkaya adına yaptığı parkı sade bir törenle hizmete açtı.

Bir yıl önce kaybettiğimiz eski Belediye Başkanı Ercan Küçükkaya’nın adının yaşayacağı park açılışına Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ailesi, Meclis Üyeleri, geçmiş dönem belediye başkan ve meclis üyeleri ile sevenleri katıldı.

Foça'nın Beklediği Park Açıldı

Ercan Küçükkaya’nın oğlu Cafer Küçükkaya, “Babamın anısına yapılan bu parkı bize kazandıran Belediye Başkanımız Gökhan Demirağ ve ekibine teşekkür ederiz. Bizleri bugün yalnız bırakmadığınız için hepinize saygılar sunarım” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Yeşilova Kaşifine Vefa Ziyareti

Ercan Küçükkaya’yı Foça Spor’da yöneticilik yaparken tanıdığını söyleyen Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise konuşmasında; “Ercan Küçükkaya ile bir çok ortamda bulunma şansına sahip oldum. Çok renkli, çok keyifli, çok neşeli, sohbeti çok iyi, sevilen bir insandı. Biz de Foça Belediyesi olarak anısını yaşatmak üzere bir park yapmaya karar verdik. Ailesi de bu konuda bizlere olumlu yaklaştı. Bu anlamda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Ercan Küçükkaya’nın oğlu Cafer Küçükkaya, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a aile adına bir teşekkür plaketi verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.