ERHAN KILIÇ’TAN VEFA ZİYARETİ

ERHAN KILIÇ’TAN VEFA ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buca Belediye Başkan Adayı Erhan Kılıç, seçim çalışmalarının ilk gününe vefa örneği gösterdi.

CHP Buca Belediye Başkan Adayı Erhan Kılıç, Merhum İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina, Merhum CHP Buca İlçe Başkanı Bektaş Gül, 68 kuşağının önemli isimlerinden Alpaslan Özdoğan, Avni Ece ve Aydın Erten’nin mezarlarını ziyaret ederek, karanfil bıraktı.

PİRİŞTİNA VE GÜL’Ü ÖZLEMLE ANIYORUZ

Ziyaret sonrası konuşan Kılıç, Ahmet Piriştina ve Bekdaş Gül’ü özlemle andığını ifade ederek “Ahmet Piriştina’nın yaptığı hizmetler bugün halen konuşulan hizmetler. Onun kişiliği, beyefendi duruşu tüm siyasetçilere örnek olmalı. Ben bugüne kadar siyasi yaşamımda da özel yaşamımda da kendisini rol model olarak aldım. Bizler de onun ışığında ilerlemeye devam ediyoruz.” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü’nde ilk doz aşılar yapıldı

ERHAN KILIÇ’TAN VEFA ZİYARETİ

Merhum CHP Buca İlçe Başkanı Bekdaş Gül’ün de mezarını ziyaret eden CHP Buca Belediye Başkan Adayı Erhan Kılıç “Bekdaş Gül partimizin bir emekçisiydi. Tüm kademelerde fedakârca çalışan bir ağabeyimizdi. Onu çok özlüyoruz, arıyoruz. Buca sevdası ile yaptığı çalışmaları parti örgütümüzle birlikte daha yukarıya taşıyacağız” diye konuştu.

ERHAN KILIÇ’TAN VEFA ZİYARETİ

68 RUHU YAŞIYOR

68 kuşağının önemli isimlerinden Alpaslan Özdoğan, Avni Ece ve Aydın Erten’in de mezarlarını ziyaret eden Kılıç “Onlar devrimci mücadelenin içinden gelen bir kuşağın temsilcileriydi. Gencecik yaşlarında, henüz hayatlarının baharında toprağa düştüler. Onların başlattığı emek ve demokrasi mücadelesini bugün biz omuzladık. Bu onurlu mirası gururla taşımaya devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.