EFESLİM KART 1 HAZİRAN’DAN İTİBAREN ÇEVRECİLERİN KAPISINI ÇALACAK

Efes Selçuk’un sosyal yaşam kartı Efeslim Kart 1 Haziran Pazartesi gününden itibaren
çevrecilerin kapısını çalıyor.
“ Dar Gelirliye Destek, Esnafa Can Suyu, Çevreye Dost, Eğitime Katkı” prensipleriyle İlham Veren Kent Efes Selçuk’un sosyal ve ekonomik hayatında yepyeni bir dönemi başlatan Efeslim Kart bir süredir sadece dar gelirli vatandaşlar tarafından kullanılıyordu. Önümüzdeki süreçte Efeslim Kart çevreye duyarlı vatandaşlar tarafından da kullanılabilecek. 1 Haziran’dan itibaren Ambalaj Atıkları Toplama Aracı belirlenen gün ve saatlerde kent merkezinde “Hoşgeldin Bahar” jeneriğiyle dolaşacak.
EFESLİM KART 1 HAZİRAN’DAN İTİBAREN ÇEVRECİLERİN KAPISINI ÇALACAK
Çevreye duyarlı Efeslim Kart sahiplerinin evlerinde biriktirmiş oldukları cam, metal, kâğıt ve plastik atıklar, Ambalaj
Atıkları Toplama Aracı görevlilerine teslim edildikten sonra kartlara puan yüklenecek. Kart sahipleri yüklenen puanlarla eğitime destek olabilecekleri gibi puanlarını kent esnafından alışveriş yaparken de kullanabilecekler. Efeslim Kart’ın çevreci yüzünün kentlilerle buluşacağı 1 Haziran Pazartesi tarihi itibariyle
evlerinde topladıkları geri dönüştürülebilir atıkları Efes Selçuk Belediyesi’ne teslim ederek; çevreye, eğitime, kent ekonomisine katkı sunmak isteyen vatandaşlar Ambalaj Atıkları Toplama Aracı geçiş saatleri ve güzergâhları ile ilgili https://efeslimkart.com/atik-toplama- islemleri adresinden bilgi alabilecekler. Efeslim Kart başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar ise, Efes Selçuk Belediyesi Hizmet Binası girişinde yer alan Efeslim Kart Başvuru Noktası’ndan, Efes Selçuk’un sosyal yaşam kartına sahip olmak için başvuru yapabilecekler.
Bu haber ilgini çekebilir ->  Çiğli Belediyesi İnternet Tabanlı Telefon Santraline Geçti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.