Doğan’a Gazi Mahallesi’nden Büyük Destek

Doğan’a Gazi Mahallesi’nden Büyük Destek

Ak Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan, sivil toplum kuruşlarına yönelik yaptığı seçim ziyaretleri kapsamında Elazığlılar Derneği’ni ziyaret etti. Gazi Mahallesi’nde gerçekleşen ve mahalle muhtarının da katıldığı toplantıya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Dernekte yaptığı konuşmada tüm Karabağlılara seslenen Doğan, sokak sokak, ev ev gezerek vatandaşların sorunlarını tespit ederek çözüm üretmeye devam edeceğini söyledi.

Karabağlar’ın nüfusunun yaklaşık 41 ilden fazla olduğunu fakat buna rağmen sosyal donatıları olmadığını ifade eden Doğan “Vatandaşlar iki dönemdir hiçbir hizmet göremiyor. Belediye’ye gittiklerinde sıkıntılarını . Belediye adeta vatandaşlar için kapı duvara dönmüş durumda” dedi. Göreve geldiklerinde her ay vatandaşlar için halk günleri düzenleyeceklerini ve vatandaşların sorunlarını birebir dinleyeceklerini ifade eden Doğan, bürokratlar ve çalışanlar aracılığıyla düzenli olarak vatandaşların güncel sorunlarının takip edileceğinin sözünü verdi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Uğur Mumcu katledilişinin 28. yılında Buca’da anıldı

Doğan'a Gazi Mahallesi'nden Büyük Destek

DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ VURGUSU

Karabağlar’daki eksiklerin farkında olduklarını ve çözümleri için projelerini hazırladıklarını vurgulayan Doğan, ilçenin gelişimi adına Demokrasi Üniversitesi’nin önemine dikkat çekti. Demokrasi Üniversitesi’nin Karabağlar’da kampüs üniversite olma müjdesinin verildiğindee vatandaşların umutlandığını ifade eden Doğan, “Şu anda üniversitenin 1100 öğrencisi bulunmakta. Hükümetimiz üniversite için Uzundere’de 30 önümlük bir alan tahsis etti. Üniversite sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda katacağı olumlu dönüşlerle Karabağlar’ı şahlandıracak. Hem kültürel ve sosyal anlamda hem de ekonomik anlamda ilçemize büyük katkı sağlayacak. Bornova ve Buca’nın üniversite ile birlikte geldiği nokta ortadadır. Bizde doğru planlama ve zamanla birlikte Karabağlar’ı hak ettiği yere taşıyacağız. Tabii bunu 31 Mart seçimlerinde vatandaşlarımızı Ak Belediyecilik anlayışıyla tanıştırarak yapacağız.” diye konuştu.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Soyer çifti pazar alışverişini Bayındır üreticisinden yaptı

Üniversiteyle birlikte yeşil alanlarıyla adından söz ettirecek projeleri olduğunu dile getiren Doğan “Sosyal donatıları olan bir ilçe yaratarak, gençlerimizin de keyifli ve mutlu yaşamalarını sağlayacağız. Şehrin kalbi yapmayı hedeflediğimiz Karabağlar’ı vatandaşlarımız yetkiyi verirse 1 Nisan itibariyle hak ettiği konuma ulaştıracağız” diyerek sözlerini bitirdi.

#bilaldoğan #karabağlarbelediyebaskanadayı  #akpartiadayı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.