Çiğli Bölge Eğitim Hastanesinde Skandal!

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesinde Skandal!

Gizem Çetinkol – Gazete Ege/Depreme dayanıksız olduğu için yıkılan Karşıyaka Devlet Hastanesi yerine yapılan ve İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı olarak hizmet vermeye başlayan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi geçtiğimiz Mayıs ayında hastalara hizmet vermeye başladı.

Hizmet hayatına yeni giren hastane ile ilgili olarak şok iddialar ortaya atıldı. Hastanede bulunan hastaların ihbarlarından edindiğimiz bilgilere göre; gün içinde skandal bir olaya imza attığı iddia edilen hastanede bir hasta güvenlik görevlileri tarafından bir polikliniğe kapatılarak dövüldü.

Bu haber ilgini çekebilir ->  KIYAMETE ZORLANAN TANRI ZORU KABUL ETTİ

“TELSİZLE KAFASINA VURULDU”

Olayın güvenlik görevlilerinden G ve S’nin kendi akrabasını ön sıraya almak istemesiyle başladığını belirten hastalar, sırasını vermek istemeyen hasta M’nin Güvenlik görevlisi G ve S tarafından kafasına telsizle vurularak darp edildiğini iddia ettiler.

“ODAYA KAPATILARAK DÖVÜLDÜ”

Darp olayının bununla bitmediğini belirten hastalar, diğer güvenlik görevlilerine haber verildiğini ve polikliniklerden birine kapatılan M’nin orada dövülmeye devam edildiğini, etraftaki hastaların müdahale etmek istemesi üzerine hastaların alandan uzaklaştırılarak kapıların kitlendiğini iddia etti.  Hastaların ihbarları üzerine hastaneye polis ekibinin geldiği belirtildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Musti dedi ki:

  Eğitim şart masalıni…
  torpil şart olarak değiştirelim artık…
  zamanı geldi…

 2. .... dedi ki:

  kesinlikle yalan bir haber.hasta yakınlarının yardımı üzerine güvenlik görevlisi darp edilmiştir.sonrasında kendini güvenlik görevlisi savunmuştur.

 3. Anonim dedi ki:

  yalan hasta darp edilmiştir darp eden güvenlikler Gökhan aydın,Sevcan Işık adlı güvenlik Görevlileri

 4. Avni Mutlu dedi ki:

  yalan hasta darp edilmiştir darp eden güvenlikler Gökhan aydın,Sevcan Işık adlı güvenlik Görevlileri

 5. Müslim dedi ki:

  Zaten çiğli veza evi gibi doktorlar gardiyan gibi korkumuzdan hastahanye gidemiyoruz

 6. irfan dedi ki:

  hafta sonu olmasına rağmen süper bir dr gördüm tşkler sağlık bakanlığı tşkler çiğli bölge eğitim hastanesi inş bunu görürler op.dr.selin aksoy toklu yu sağlık yönetmenliği kanunlarına göre ödül verirler.ilgili bilgili hoş görülü bir hanım efendi allah razı olsun .eşime can verdi kan verdi yardımcı oldu süper mutlu oldum

 7. EBRU dedi ki:

  EVET HASTANEYE GİTTİGİMDE SÜPER ÖTESİ BİR DOKTORLA KARSILASTIM OP.DR. SELİN AKSOY TOKLU ALLAH ONDAN BİNKERE RAZI OLSUN MÜKEMMEL SÜPER ÖTESİ BİR DOKTOR

  1. Ela dedi ki:

   Bnde ona muayene olucam inşallah faydali olur

 8. Anonim dedi ki:

  Daha hala bu dr var mı

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.