Büyükşehir’den Dikili’ye hizmet yağmuru:

Dikili Belediyesi, İZBETON işbirliğinde ilçe sınırlarında gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşlarının yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Mistik tarihi yapısı ve doğal güzellikleriyle yılın 12 ayı ziyaretçilerine birbirinden farklı anlar yaşatan, özellikle de yaz döneminde güneşi, denizi ve kumsalı ile huzur dolu tatilin adresi olan Çandarlı’da, 2016 yaz sezonunun sorunsuz geçmesi için İzmir Büyükşehir Belediyesi ile hizmet işbirliği yapan Dikili Belediyesi, yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Örnek İşbirliği

Gerçekleştirilen örnek işbirliği kapsamında Çandarlı bölgesindeki yazlık siteler ile plajlara ulaşımda önemli rol oynayan Çandarlı – Denizköy sahil yolunun tüm noktalarını şantiye alanına çeviren İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON ekipleri, Dikili Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü işbirliğinde yolu adeta yeniden yarattı. Yol zemini en üst kaliteye ulaştırıp, genişleterek ayrıca bölgenin doğası ve özgün dokusuna göre yenileyen ekipler,  gerçekleştirdiği kaldırım çalışmalarıyla da tüm yolu kent estetiğine uygun, modern ve güvenli bir hale kavuşturuyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait araç ve iş makineleriyle hummalı bir şekilde yürütülen çalışmalarda Dikili Belediyesi de araç ve personel takviyesiyle aktif olarak görev alıyor.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Konaklı çocuklar 23 Nisan’ı çizecek

Büyükşehir’den Dikili'ye hizmet yağmuru:

“Kentimizin, Kentlimizin Rahat Nefes Almasını Sağladık”

Yaklaşık 12 kilometre uzunluğunda bir alanı kapsayan çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını ifade eden Dikili Belediyesi Fen İşleri Müdürü Hasan Koşar, “Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla yeniden oluşturulan sahil yolumuz ile etrafındaki yaya kaldırımları ilçeye ayrı bir hava katacağı gibi aynı zamanda kentin trafiğini de büyük ölçüde rahatlatacak” dedi.  Hemşerilerinin olduğu gibi kenti ziyaret eden misafirlerinin memnuniyetine çok önem verdiklerini kaydeden Koşar, “Mustafa Başkanımızın göreve gelmesinin ardından gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda vatandaşlarımızın isteklerini dikkate alıyoruz. Tüm yaptığımız çalışmalar halkla birlikte alınan kararlar sonucunda ortaya çıkmıştır. Son olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ile İZBETON’un verdiği büyük destekle Çandarlı Sahil Yolu’nda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, yıllarca Çandarlımıza yakışmayacak görüntüde derme çatma, toz toprak, çukurlar içinde olan yolu modern ve güvenli haline kavuşturarak kentimizin, kentlimizin rahat nefes almasını sağladık.  Daha yaşanılabilir bir kent yaratmak için sürdürdüğümüz çalışmalarda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu’na, Dikili Belediye Başkanımız Mustafa Tosun’a ve Büyükşehir Fen İşleri Dairesi ile İZBETON yetkililerine gönülden teşekkür ediyoruz” ifadelerini dile getirdi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  2020 YILI EFES SELÇUK’TA “DAYANIŞMA YILI”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.