“Bunlar siyasi soytarı, bilardo topu gibi deliğini buldu!”

Gizem Çetinkol – Gazete Ege/ Milliyetçi Hareket Partisi Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın, partisinden istifa edip CHP’ye katılan Ertuğrul Civelek ile ilgili bir açıklama yaptı. Aydın yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Malumunuz üzere bir takım kişilerin sürekli olarak kendilerini komik duruma düşürmelerini bende sizler gibi izlemekteyim. Maalesef bu komediye Belediye Başkanı Hasan Karabağ da alet olup rol almıştır. Lakin yalan haberlere bir son vermek adına bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım.

MHP Bayraklı ilçe Başkanlığımıza göreve geldiğimiz günden bu güne kadar bir tek dahi bir istifa dilekçesi gelmemiştir.

Bizler sıradan bir siyasi partinin temsilcileri değiliz aynı zaman da Hak yolu, hakikat yolu kısacası Allah yolunda mücadele eden Kutlu Bir Davanın mensubuyuz. Kendisini ticari bir mal gibi görüp pazarlamaya çalışanların bizim davamızda asla yerleri yoktur. Bu tip insanlar değil yanlarında seksen kişi sivrisinek bile götüremezler. Bunların yapacakları tek şey kendilerine siyaset pazarında yer aramaktır. Hiçbir ülkücü bunlara uyup hareket etmez!

Bu haber ilgini çekebilir ->  Çiğli’de Hüzünlü Veda

Bizler senelerden beri davamıza hizmet etmekteyiz ve Bayraklımızdaki siyaset arenasında birçok kişiyi tanırız. Kimin ne amaçla, kime hizmet ettiğini çok iyi biliriz. Biz seviyemizi düşürmemek adına bu konulara girmiyor ve bu kişileri muhatap almamaya devam ediyoruz. Bu vesile ile yalan haberde bulunanları, bu yalan haberleri bilinçli bir şekilde yapanları bu defalık yasal anlamda af ediyor, devamının olması durumunda hukuki yollara başvurarak ispatını isteyeceğimizi kamuoyuna saygı ile sunuyoruz.

MHP Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın’ın açıklamasının ardından Gazete Ege’ye konuşan Ertuğrul Civelek, Başkan Aydın’ın açıklamalarının doğru olmadığını iddia etti.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Engelsizmir Ulusal Karikatür Yarışması sonuçlandı

“DAHA ÖNCE DE KAYDI YOK DEMİŞTİ”

Civelek, “Onun kendi yorumu bizi bilen biliyor. İstifa dilekçemi İl başkanlığına da gönderdim, kayıtlı olduğum Karabağlar’a da gönderdim, fazlada ikili diyaloglara da girmek istemiyorum. Onların düşüncelerine de saygı duyuyorum, dostlarıma da her zaman kapım açık. Bizi bilen biliyor zaten çok şeyler söyledi zamanında ülkücü değil, MHP’de kaydı bile yok dedi şimdi de istifası mı yok diyor? Daha öncede kaydımın olmadığını iddia etmişti, partiyle alakam olmadığını söylemişlerdi.  Herkes her şeyi söyleye bilir bizi bilende bilir” dedi.

“BİLARDO TOPU GİBİ DELİĞİNİ BULDU”

Öte yandan konuya ilişkin gazetemize açıklama yapan MHP İzmir Teşkilat Başkanı Sayit Şanlı’da Ertuğrul Civelek’in istifasının bulunmadığını belirtti. Şanlı, “Tabiri caizse bu arkadaşımızın her olayı şaibeli, MHP’de Karabağlar’da üyeliği gözükürken geldi Bayraklı ilçeye aday oldu. Olamazdı aslında ama bizler sesimizi çıkarmadık. Bu arkadaşımızın varlığı MHP’ye bir şey katmadı ki yokluğuyla bir şey kaybetmiş olalım. Bizim nezdimizde zerre kadar kıymeti harbiyesi olmayan, partimizde geçmişten bugüne kadar hiç bir yerde izi bulunmayan ama kendini ülkücüymüş gibi tanıtan yalancının teki, bilardo topu gibi deliğini de buldu şimdi. İstifası falan da yok bu adamın hayatı yalan, dolan entrika üzerine kendine basında yer bulmaya çalışıyor, sizlerinde bizlerinde vaktini çalan sahtekarın teki aynen böyle yazabilirsiniz sözlerimizin arkasındayız, gittiği yerde mutlu olsun bu tür insanlarla bizim işimiz olmaz siyasi soytarı bunlar” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.