BUCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SUAT NEZİR, HIZIR ORUCU İFTARINA KATILDI

BUCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SUAT NEZİR, HIZIR ORUCU İFTARINA KATILDI

Buca Belediye Başkan Adayı Suat Nezir, Buca Cemevi’nde Hızır orucu iftarına katıldı. İftar sofrasında orucunu açan Bucalılara eşlik eden Nezir, iftar sonrasında da Buca Cem Evi Başkanı Hüseyin Gökçe’yi ziyaret etti.
Buca Belediye Başkan Adayı Suat Nezir, “Birleşe birleşe kazanacağız”, “Buca’nın Birleştirici gücü” sloganlarıyla sahada çalışmalarını sürdürürken, kampanyasının odağına birlik ve beraberliği koydu, toplumun tüm kesimini kucaklama hedefiyle yola çıktı. Hızır orucu ibadetini yerine getiren Bucalıların iftar sofrasına konuk olan Suat Nezir, yoğun ilgi ile karşılandı.

BUCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SUAT NEZİR, HIZIR ORUCU İFTARINA KATILDI

GÖKÇE DEDE İLE GÖNÜL SOHBETİ
Nezir, iftarın ardından Buca Cem Evi Başkanı Hüseyin Gökçe’yi ziyaret etti. Cem Evi Başkanı Gökçe, “Kapımız herkese açık. Yeter ki gönlü güzel olsun. Bizim en büyük dileğimiz arzumuz, herkes mutlu olsun. Mutlu olmayan bir insan ne güçlü olur, ne başarılı” diyerek Nezir’e seçim kampanyasında başarılar diledi. Suat Nezir de gönül güzelliği üzerine yaptıkları sohbetten büyük keyif aldığını belirterek, “Gönlümüzde Buca’ya, Bucalıya hizmet aşkı var. Herkesin mutlu olduğu bir Buca’ya uyanmak var. Dileklerimiz aynı, inşallah başarılı oluruz” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Yeşile zarar verecek JES’e geçit yok!

#suatnezir #bucabeledıyebaskanadayı #bucabelediyesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.