Bu ateş hepimizi yaktı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda masum insanların hedef alındığı kanlı terör eylemini lanetlerken, menfur saldırıda yaşamını yitiren ve yaralanan vatandaşlarımıza İzmir halkı adına başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini sundu.

Başkan Kocaoğlu, yayınladığı taziye mesajında, “Ateş düştüğü yeri yakar derler ama bu ateş hepimizi yaktı, hepimizin canınız acıttı, hepimizi yasa boğdu” diye konuştu.

Başkan Kocaoğlu şunları söyledi:

“Bugün ülkemiz gerçekten çok sıkıntılı, çok karanlık bir dönemden geçiyor. Bir yanda eli kanlı terör örgütlerinin katliamları, diğer yanda Türkiye’yi savaşa sokmak için pusuda bekleyen güçlerin ağır tahrikleri.. Şehit haberleri; kan, gözyaşı ve ağıt dolu sahneler bitmiyor.

Bu haber ilgini çekebilir ->  İçişleri Bakanlığı'ndan Ramazan ayı genelgesi

Ama bu hain saldırıları yapanlar da çok iyi biliyor ki, bu olaylar, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünü zedelemek bir yana, ulusumuzdaki kenetlenmeyi daha da artıracaktır.

Çünkü bu vatan bizim ve biz bu vatanı kolay bulmadık. Ve asla teröre teslim etmeyeceğiz. Bunu da birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek, birbirimize yaslanarak, birbirimize destek olarak sağlayacağız. Gün dayanışma ve birlik günüdür.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.