Bornova’ya Hizmete Plaketli Teşekkür

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Işıkkent’te faaliyet gösteren Dökümcüler Küçük Sanayi Sitesi esnafı ile düzenlenen toplantıda biraraya geldi. İzmir Dökümcüler Odası Başkanı Muzaffer Üründü, esnafa yönelik hizmetleri nedeniyle Başkan Atila’ya,  teşekkür plaketi verdi. Toplantının ardından döküm atölyelerini de gezen Başkan Olgun Atila, yapılan işler hakkında da bilgi aldı.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçe sınırları içinde bulunan Işıkkent Dökümcüler Küçük Sanayi Sitesi’nin düzenlediği toplantıya katıldı. Oda Başkanı Muzaffer Üründü’den sitenin sorunlarını dinleyen Başkan Atila, döküm atölyelerini gezerek çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  BAŞKAN BATUR’DAN BAYRAM MESAJI: Dara düşenin yanında olduk

Bornova’ya Hizmete Plaketli Teşekkür

Başkan Olgun Atila, Parklar ve Bahçeler Müdürlüğü’nün  site içindeki moloz ve atıkları toplayıp, ağaçlandırma çalışmaları yaptığını belirterek,  trafiğin düzenlenmesi konusunda da yapılacak çalışmaları anlattı.

Bornova’ya Hizmete Plaketli Teşekkür

Öncelik insana yatırım

Yaptıkları hizmet ve projelerde insana yatırımı öncelik olarak belirlediklerini vurgulayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Doğanlar Stadı ve Altındağ Spor Kompleksi’nin kısa süre içinde tamamlanacağını da söyledi. Özellikle spor alanında hayata geçirilen bu iki projenin önemine değinen Başkan Atila şöyle konuştu: “Bunlar spora katkı sağlayacağı gibi, kentsel gelişimde de avantaj sağlayacak. Bu tesisler çevrelerinin sosyal olanaklar ve ulaşım bakımından gelişmesine de katkıda bulunacak.”

Bu haber ilgini çekebilir ->  Karabağlar Belediyesi’nden bayram dayanışması

İzmir Dökümcüler Odası Başkanı Muzaffer Üründü de site içinde 105 işyeri olduğunu belirterek yaklaşık 1000 kişinin istihdam edildiğini söyledi. Üründü, Bornova Belediyesi’nin kendileri için yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.